Bożenka z Klanu została blogerką

Agnieszka Kaczoroska chce być jak Maffashion? Została blogerką

Bożenka z Klanu została blogerką

Agnieszka Kaczorowska czyli popularna "Bożenka z Klanu" wystąpiła w ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Podobnie jak w przypadku Marty Wierzbickiej, występ ten reaktywował jej karierę w mediach. Przypomnijmy: Bożenka z "Klanu" wystąpi u Wojewódzkiego

W trakcie programu Agnieszka zachwyciła wszystkich swoją naturalnością i umiejętnościami tanecznymi, którymi popisywała się razem z Bilguunem Ariunbaatarem. Wysoką oglądalność i skok popularności najwyraźniej skłoniły Kaczorowską do nieco aktywniejszego rozwoju swojej kariery zawodowej. Poinformowała ona dziś, że będzie... pisała bloga. Aktorka i tancerka założyła profil na popularnym BlogStar.pl, gdzie swoje wpisy umieszczają też takie gwiazdy, jak choćby Anna Popek, Liber czy Anna Wendzikowska. "Bożenka" umieściła już pierwszą notkę, a także powitalne zdjęcie i wideo, w którym zachęca ludzi, aby odwiedzali jej stronę i czytali wpisy.

Bardzo mi miło, że będę mogła dla Was pisać i mam ogromną nadzieję, że Was czymś zainteresuję, zaskoczę, czy skłonię do przemyśleń. Wierzę, że będziecie tu zaglądać, poznawać mnie i mój świat, w którym jest dużo radości. Pragnę się tą radością z Wami dzielić! - tak brzmi fragment pierwszej notki Agnieszki.

Wspomniane zdjęcie i wideo możecie obejrzeć poniżej. Myślicie, że blog "Bożenki z Klanu" będzie miejscem wartym odwiedzenia? Zamierzacie go czytać?Zobacz też galerię i metamorfozę, którą w ciągu ostatnich lat przeszła Agnieszka Kaczorowska:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03