Agnieszka Kaczorowska w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami
ONS

Udział Kaczorowskiej w nowej edycji TZG stał pod znakiem zapytania. Zdradziła się TYM zdjęciem

Agnieszka Kaczorowska w trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami
ONS

Udział Agnieszki Kaczorowskiej w drugiej edycji Tańca z Gwiazdami był dla wielu osób sporych szokiem. Kojarzona do tej pory z rolą skromnej Bożenki w Klanie aktorka i tancerka pokazała swoje inne, nieznane dotąd oblicze. Wraz z sukcesami przyszła jednak pora na zmianę menadżera, który nie ocenił tej decyzji dobrze. Przypomnijmy: Agentka Kaczorowskiej i Zając o współpracy z nimi: Cały mój wysiłek poszedł na marne

Do sieci trafiła wczoraj lista uczestników nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie wiadomo jednak, kto pojawi się z nimi w duetach. Na swoim Instagramie rąbka tajemnicy uchyliła właśnie Agnieszka, która wstawiła selfie i podpisała je "Polsatowskie nagrywanie". Jak wiadomo, trwają właśnie przygotowania do sesji i spotów programów, które pojawią się w wiosennej ramówce. Zdjęciami zza kulis pochwaliła się już m.in. Kaja Paschalska, która pojawi się w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Cieszycie się, że Agnieszka pojawi się w kolejnej edycji? Z Rafałem Maślakiem w poprzedniej poradziła sobie doskonale.

Zobacz: Kaczorowska tłumaczy się z chemii z Maślakiem na parkiecie: To była graAgnieszka Kaczorowska na premierze filmu "Hiszpanka"


Agnieszka Kaczorowska zmienia wizerunek:
 

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11