Agnieszka Kaczorowska miała tańczyć z Mateuszem Banasiukiem
ONS

Kaczorowska miała tańczyć w "TzG" z inną gwiazdą. Wybór był nieprzypadkowy

Agnieszka Kaczorowska miała tańczyć z Mateuszem Banasiukiem
ONS

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak tworzą jedną z najlepszych par w "Tańcu z Gwiazdami". Choć jurorzy są wobec nich nieco krytyczni, mogą liczyć na wsparcie publiczności. Z odcinka na odcinek radzą sobie coraz lepiej, dlatego też wiele osób typuje ich jako kandydatów do zdobycia Kryształowej Kuli. Przypomnijmy: Maślak i Kaczorowska pobili swój rekord w "TzG". Przed nimi wielkie wyzwanie

Nikt też nie ma wątpliwości, że przez ostatnie lata Agnieszka przeszła ogromną metamorfozę. Dzięki udziałowi w tanecznym show może udowodnić wszystkim, że nie jest już skromną Bożenką z Klanu, a prawdziwą seksbombą z wielki sukcesami na koncie. Dla Kaczorowskiej bardzo ważna jest praca, ale to znalezienie miłości stanowi teraz jej główny priorytet. W rozmowie z "Party" przyznała:

Czekam na miłość mojego życia. Jestem romantyczką i wierzę, że jest ktoś, kto jest mi pisany. Czekam na rolę w filmie, jestem dumna z tego, co robię na parkiecie, ale właśnie to, żeby spotkać miłość życia jest teraz moim największym marzeniem. - mówi Agnieszka.

Co ciekawe, Agnieszka początkowo miała tańczyć z Mateuszem Banasiukiem. Ostatecznie trafiła na Rafała, który również jest singlem. Decyzja producentów na pewno nie była przypadkowa.

Zobacz: Maślak na parkiecie "TzG" dał z siebie wszystko. Wzruszył widzów osobistą dedykacją

Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska w TzG:

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10