Agnieszka Kaczorowska z mężem

Agnieszka Kaczorowska dwoma zdjęciami podsumowała rok życia! Ale zmiany...

Agnieszka Kaczorowska z mężem

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela właśnie świętowali 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka na Instagramie pokazała dwa zdjęcia, na których widać, jak bardzo zmieniło się jej życie w ciągu ostatniego roku. Została żoną i mamą. Ten wyjątkowy okres w swoim życiu gwiazda postanowiła uczcić z rodziną na włoskich wakacjach. Zobaczcie te urocze zdjęcia, które dzieli dokładnie rok!

Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu!

Agnieszka Kaczorowska z okazji 1. rocznicy ślubu przypomniała swoje zdjęcie ślubne, tak jak robi to wiele gwiazd. Jednak dodała jeszcze jedno - aktualne, aby pokazać, jak dużo zmieniło się w jej życiu.

Gwiazda jest już nie tylko żoną, ale też mamą Emilki, a niebawem razem z mężem planuje przeprowadzkę do ich nowego domu, który kupili niedługo przed porodem. Aktorka podzieliła się swoim szczęściem z fanami i pokazała piękne, rodzinne zdjęcie z Włoch. Para zabrała tam swoją miesięczną córeczkę i rodzinnie mogli świętować rocznicę ślubu:

Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem wdzięczna, że mogliśmy świętować z naszym małym cudem na rękach... i to w tak pięknym miejscu.💛 - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Fani zachwyceni pamiątkowymi zdjęciami Agnieszki Kaczorowskiej!

Pod zdjęciem posypały się gratulacje dla młodych rodziców. Jeszcze przed podróżą Agnieszka Kaczorowska pytała fanów, czy podejrzewają, gdzie planuje wakacje w tym roku i internauci niemal jednogłośnie postawili na Włochy. W końcu to tam aktorka się zaręczyła i wzięła ślub, a teraz zabrała też córkę w pierwszą podróż.

- Jakoby całe lata minęły... a to roczek tylko 😊 Dalszych wspaniałości Kochani 💕

- Wszystkiego co najwspanialsze! 😘

- Wszystkiego Najlepszego i dużo szczęścia we trójkę - piszą internauci.

Agnieszka Kaczorowska z córką
Instagram

Agnieszka Kaczorowska  z Emilką

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z córką

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44