Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej
Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej
www.instagram.com/marek_podolczynski/
1/5
Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub! ZDJĘCIA sukni ślubnej
www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

Agnieszka Kaczorowska 7 września została żoną Macieja Peli. Para pobrała się w malowniczej Toskanii, z dala od blasku fleszy. Pierwsze zdjęcia młodej pary pojawiły się na Instagramie zakochanych. Niemal od razu zarzucono im, że sprzedali swój ślub, a ich głównym sponsorem było... biuro podróży.

Agnieszka Kaczorowska do tej pory nie komentowała tych doniesień. Jednak teraz, gdy emocje już opadły, postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Jaka jest prawda? Czy biuro podróży faktycznie sponsorowała ich wielki dzień? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Co ma znaczenie przy wyborze sukni ślubnej? Rodzaj i budżet wesela oraz sylwetka i osobowość panny młodej!

2/5
Instagram

 

Agnieszka Kaczorowska oraz jej mąż, Maciej Pela, odpoczywają właśnie na Seszelach. Para wybrała się tam w podróż poślubną. Ostatnie tygodnie były dla nich szczególnie stresujące. Dlatego zakochani postanowili podładować baterię i nacieszyć się sobą.

Niestety, humor pewnie psują im doniesienia z Polski. Jeden z portali podał bowiem, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela sprzedali swój ślub jednemu z dwutygodników, a za wszystko zapłaciło znane biuro podróży!

Początkowo planowali skromną uroczystość pod Warszawą, ale gdy tuż po wieczorze panieńskim do Agnieszki zgłosiła się gazeta wraz z jednym z największych biur podróży w Polsce i zaproponowali eleganckie wesele w Toskanii, oczywiście z pokryciem kosztów, od razu się zgodziła. Zdjęcia będą eleganckie i wysmakowane, z subtelnym lokowaniem - twierdzi informator Pudelka.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła w stanowczy sposób odpowiedzieć na te zarzuty. Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?! Wiemy, dlaczego zdecydowała się na szybki ślub!

3/5
Instagram

 

Agnieszka Kaczorowska za pośrednictwem swojego Instastory postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości na temat jej ślubu z Maciejem Pelą. 

- Opamiętajcie się! Nic z tego nie jest prawdą! - grzmiała Agnieszka Kaczorowska. 

Jej świeżo upieczony mąż znalazł jednak sposób na to, aby ją odstresować...

4/5
Instagram

 

Maciej Pela nie pozwala, aby jego ukochana zamartwiała się plotkami na ich temat. Oboje relaksują się na Seszelach i cieszą się swoim szczęściem. Para przyzwyczaiła się już do tego, że wokół ich związku narosło już sporo legend. Jedna z nich głosi, że Macieja Pela zostawił swoją narzeczoną właśnie dla Agnieszki. Tancerz zdementował jednak te plotki w szczerej rozmowie z Plejadą.

- Często portale plotkarskie pisały, że w momencie, gdy się poznaliśmy, szykowałem się już do ślubu… To nieprawda. Nigdy w moim życiu nie było takich przygotowań. Pierwsze marzenia o ślubie snułem razem z Agą. Zapytaliśmy siebie, jak chcemy, żeby to wyglądało i doszliśmy do wniosku, że będzie to cywilna ceremonia - wyznał mąż Agnieszki Kaczorowskiej. 

5/5
Instagram

 

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze! :) 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska