Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z wizyty u fryzjera! Widać zmianę?

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z wizyty u fryzjera. Tancerka i aktorka delikatnie odświeżyła swój wizerunek na wiosnę. W ostatnim czasie wiele gwiazd zdecydowało się zmianę fryzury. Niektóre z nich postawiły na bardzo radykalne cięcia, np. Ola Hamkało.

Fanów pięknych, blond włosów gwiazdy serialu "Klan", uspokajamy. Agnieszka nie odważyła się na żadne radykalne cięcie, a jedynie na zabieg pielęgnacyjny. Kaczorowska często musi poddawać swoje włosy licznym zabiegom stylizacyjnym, które mogą je niszczyć. W trosce o ich kondycję, tancerka korzysta z zabiegów poprawiających wygląd jej fryzury. Tak było i tym razem.

Czas na regenerację dla włosów - napisała na swoim profilu gwiazda.

Na zdjęciu widzimy Agnieszkę Kaczorowską z pięknie wystylizowanymi włosami. Po minie widać, że tancerka jest wyraźnie zadowolona z efektu.

Sprawdziliśmy, zabieg regeneracyjny w salonie, do którego chodzi tancerka kosztuje od 70 do nawet 200 zł. Do tego stylizacja i delikatnie podcięcie zniszczonych końcówek to dodatkowe 100-150 zł. Opłacało się? Widać różnicę na zdjęciach "przed" i "po"?

 

Zobacz też: A jednak! Agnieszka Kaczorowska potwierdziła informacje o ciąży! "Rodzi się nowe pokolenie".

 

Agnieszka Kaczorowska przed wizytą u fryzjera wyglądała tak.

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

 

A tak wyglądała po. Widać różnicę?

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51