Agnieszka Kaczorowska z mężem na spacerze

Agnieszka Kaczorowska szczerze o trudnych początkach ciąży! "Łzy cisnęły mi się do oczu"

Agnieszka Kaczorowska z mężem na spacerze

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Dziecko gwiazdy "Klanu" i tancerza pojawi się na świecie już za trzy miesiące. Agnieszka i Maciej w programie "Dzień Dobry TVN" zdradzili ostatnio, że będą mieli córkę. 

Małe pelątko to dziewczynka, spodziewamy się dziewczynki. Chyba, że nam wywinie jakiś numer przy porodzie... ale spodziewamy się dziewczynki i już teraz możemy o tym oficjalnie mówić-  zdradziła Agnieszka Kaczorowska.

Teraz przyszła mama w rozmowie z magazynem Viva! Mama opowiedziała o trudnych początkach ciąży i zdradziła, czy jej mąż będzie obecny podczas narodzin dziecka.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydowali się na poród rodzinny? 

Agnieszka Kaczorowska szczerze o swojej ciąży

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że początki jej ciąży były naprawdę trudne. Ciężarna gwiazda przyznała, że zdarzało się jej płakać przez swój stan. Jak wspomina pierwszy trymestr ciąży?

(...) był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości - zdradziła w rozmowie z magazynem "Viva! Mama". (...) Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: “Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce. 

Gwiazda poprzednich edycji "Tańca z gwiazdami" i jej mąż zdradzili, że jeszcze nie podjęli decyzji, czy zdecydują się na poród rodzinny. 

Dziś mogę już powiedzieć, że chciałabym, aczkolwiek na początku byłam zdecydowanie przeciwna. Obawiałam się, że może na tym ucierpieć sfera naszej seksualności - przyznała przyszła mama. 

Maciej Pela z kolei nie ukrywa, że musi dojrzeć do tej decyzji. Mąż Agnieszki Kaczorowskiej przyznaje, że na początku nie wyobrażał sobie swojej obecności przy porodzie, teraz jednak zmienia zdanie na ten temat. 

Myślicie, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zdecydują się na poród rodzinny?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny córki.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wychodzą z DDTVN
East News

Gwiazda "Klanu" za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą.

Agnieszka Kaczorowska z dużym ciążowym brzuszkiem
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40