Agnieszka Kaczorowska w dżinsowej kurtce

Agnieszka Kaczorowska korzysta z usług medycyny estetycznej? Wiemy, jak dba o urodę!

Agnieszka Kaczorowska w dżinsowej kurtce

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Party.pl wyznała, że nie stosuje zabiegów medycyny estetycznej. Ma za to wiele innych sposobów na pielęgnację swojego ciała. Jakie?

Agnieszka Kaczorowska o poprawianiu urody

W środę gwiazda pojawiła się na 3. urodzinach DS Instytut, którego jest ambasadorką. Czy to oznacza, że Agnieszka poprawiała coś w swoim wyglądzie? Jak sama przyznała nie jest zwolenniczką ingerowania w wygląd inwazyjnymi metodami:

Nie bawię się w żadne inwazyjne metody. Po pierwsze dlatego, że jestem jeszcze młoda, a poza tym jestem zwolenniczką takiej naturalności. Zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Jak Agnieszka Kaczorowska dba o swój wygląd?

Agnieszka Kaczorowska ma wiele innych sposobów na to, aby wyglądać świeżo, młodo i kobieco. W rozmowie z Party.pl przyznała, że szczególną uwagę przywiązuje do wyglądu swoich paznokci, które z racji wykonywanej pracy, muszą prezentować się idealnie. A co jeszcze robi Agnieszka, by wyglądać pięknie?

Jestem kobietą i uwielbiam pielęgnacyjne zabiegi. Masaże czy jakieś maseczki na twarz - to idealna chwila dla mnie i zawsze staram się znaleźć na to czas. Przede wszystkim dbam o paznokcie, zarówno u stóp jak i u rąk. Nie ma co ukrywać, że stopy tancerki są zniszczone, ale to jest tylko i wyłącznie dowód na to, że ciężko pracujemy. Bardzo lubię pielęgnacyjne peelingi, które mocno nawilżają i odżywiają skórę. Oczywiście nie zapominam też o klasycznych, domowych kosmetykach jak tonik czy krem na twarz. To pozwala czuć się piękną każdego dnia.

A jakie są Wasze ulubione zabiegi?

 

Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na piękny wygląd

ons.pl

Gwiazda zdradziła,  że szczególną uwagę przywiązuje do paznokci

Agnieszka Kaczorowska w biało błękitnej sukni
ONS

Tancerka zawsze wygląda świeżo i kobieco

 

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23