Agnieszka Kaczorowska potwierdziła informacje o ciąży

Agnieszka Kaczorowska o ciąży swojej bohaterki “To dziwne, ale miłe uczucie”

Agnieszka Kaczorowska potwierdziła informacje o ciąży

Agnieszka Kaczorowska komentuje na swoim blogu ciążę Bożenki w “Klanie”, ale też zmiany w swoim życiu. Po zakończeniu z Nikodemem Rozbickim zmagań na parkiecie Tańca z Gwiazdami, tancerka i aktorka postanowiłą podsumować ostatnie wydarzenia w swoim życiu.

 

O Nikodemie i ciąży Bożenki

Co pisze o Nikodemie Rozbickim?

Na pewno nie zamierzamy kończyć naszej znajomości, ponieważ świetnie się zgraliśmy i jestem przekonana, że zostaniemy w przyjacielskich stosunkach.

Najbardziej poruszający ostatnio wątek dotyczący jej osoby to ciąża Bożenki - granej przez Agnieszkę bohaterki serialu “Klan”. 

Kręcimy też dalej Klan, więc dużo pracy. Tam też nowy początek ! Moja bohaterka jest w ciąży. To dziwne, ale miłe uczucie, gdy postać, którą prowadzę od najmłodszych lat, której kibicuję, teraz dostała taki dar od losu, a w zasadzie od scenarzysty  i spodziewa się dziecka. Zachęcam do śledzenia wątku. Zaskakująco wciąga! - pisze na blogu Agnieszka.

Tłumaczy też dlaczego jej wpis jest nieco spóźniony. Jak się okazuje, aktorka jest w trakcie przeprowadzki!

Z jednej strony przynosi wiele radości i podniecenia, a z drugiej kosztuje sporo wysiłku i czasu. Nie zmienia to faktu, że dzieje się coś wspaniałego. Dzieje się co buduje stabilną bazę pod kolejne miesiące i lata, pod kolejne cele i wyzwania. Czuję jakby rzeczywistość wokół mnie się zmieniała, a co za tym idzie, postrzeganie wielu spraw. To trochę magiczne. To nawet bardzo magiczne - pisze.

Na koniec Agnieszka Kaczorowska stwierdza:

Jak widzicie, wiele nowych życiowych początków… Jeszcze o wszystkim nie piszę, ale jak zawsze na bieżąco będę informować o sprawach, które mogą być dla Was interesujące i którymi przede wszystkim CHCĘ się podzielić. Pewne sfery życia zawsze pozostaną zamknięte za bramą z tabliczką „PRYWATNOŚĆ”.

Życzę Wam i sobie odwagi, bo KAŻDY dzień może być nowym życiowym początkiem - kończy Agnieszka Kaczorowska.

 

Zobacz też Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z wizyty u fryzjera! Widać zmianę?

 

Agnieszka ma ostatnio sporo zmian w życiu.

Agnieszka Kaczorowska przytyła przez... ciążę!
ONS

 

Tydzień temu zakończyła udział w Tańcu z Gwiazdami.

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
ONS

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13