Kaczorowska nie zdała do szkoły teatralnej
ONS

Kaczorowska poniosła klęskę: Dostałam lekcję pokory

Kaczorowska nie zdała do szkoły teatralnej
ONS

Agnieszka Kaczorowska w tym roku częściej niż zwykle gościła w mediach. Po występie u Kuby Wojewódzkiego zaczęła pojawiać się na warszawskich salonach, a także udzielać wywiadów, w których zdradziła odrobinę swojej prywatności. Zobacz: "Wolę starszych i dojrzalszych mężczyzn"

W rozmowach wielokrotnie podkreślała, że jednym z jej marzeń jest dostanie się do szkoły teatralnej. W tym roku gwiazda "Klanu" podjęła walkę o indeks. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli. Kaczorowska odpadła na drugim etapie rekrutacji.

- Przeszłam co prawda do drugiego etapu egzaminów do Akademii Teatralnej w Warszawie, ale na tym musiałam zakończyć rekrutację. Będę jednak próbować w przyszłym roku. Tak łatwo się nie poddam! Egzaminy to nie tylko duże wyzwanie, ale też stres... Dostałam lekcję pokory, a to bardzo ważne w tym zawodzie - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl.


Myślicie, że egzaminatorzy patrzeli na Agnieszkę przez pryzmat Bożenki z "Klanu"? Na szczęście gwiazda ma również drugą pasję, którą jest taniec. Na tym polu może poszczycić się światowymi sukcesami.

Zobacz: Kaczorowska: Popijam wino, czerpię z tryskającej energii

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44