Grzegorz Hyży w czerni

Agnieszka Hyży pierwszy raz o ślubie z Grzegorzem Hyżym. Czego żałuje?

Grzegorz Hyży w czerni

Już w lipcu Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się rok temu w Rzymie, a ich ślub do ostatniej chwili był trzymany w tajemnicyJak zamierzają świętować ten wyjątkowy dzień? Czy zakochani ponownie wyjadą do stolicy Włoch?

Nie miałabym nic przeciwko, ale właśnie rozpoczął się sezon koncertowy i kalendarz mojego męża pęka w szwach. O ile dobrze pamiętam, w dniu rocznicy ślubu Grzesiek gra koncert, ale mam nadzieję, że uda nam się spędzić razem choć kilka chwil - zdradziła "Fleszowi" Agnieszka i dodała: Gdybym miała zorganizować swój ślub z Grześkiem jeszcze raz, niczego bym nie zmieniła.

Dziennikarka przyznała też, że na razie o rodzinnych wakacjach nie ma mowy? Powód? Razem z Grzegorzem rozpoczęli remont ich pierwszego, wspólnego mieszkania i teraz wszystkie siły i finanse wkładają w jego urządzenie. Jak będzie wyglądało lokum pary, do którego zamierzają wprowadzić się już we wrześniu?

Jesteśmy dużą rodziną, więc postawiliśmy na funkcjonalność. Dużo szaf i dużo przestrzeni dla dzieci to nasz priorytet. Nie ma mowy o laboratoryjnej kuchni i ekskluzywnych dodatkach. Wszystko musi być użyteczne i mieć swoje miejsce, dlatego nasza kuchnia, dzięki liczbie hokerów, bardziej przypomina bar! - śmieje się Hyży.hyży party

Jesteś ciekaw w jakim stylu Agnieszka i Grzegorz urządzają swoje mieszkanie i jakie mają plany na najbliższe miesiące? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Zobacz także: Siedem grzechów Agnieszki Hyży

 

Agnieszka i Grzegorz Hyży w lipcu obchodzą pierwszą rocznicę ślubu.

Agnieszka i Grzegorz Hyży na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie
ONS

Agnieszka Hyży została redaktor prowadzącą nowego magazynu o ślubach "Wedding Show".

Agnieszka Popielewicz przy torcie

Więcej na temat Agnieszka Hyży
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36