Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży razem na imprezie
Eastnews

TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży wezmą DRUGI ŚLUB?! Mamy komentarz gwiazdy

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży razem na imprezie
Eastnews

Agnieszka i Grzegorz Hyży pobrali się w lipcu tego roku. Skromna uroczystość z udziałem najbliższej rodziny i świadków, odbyła się w Rzymie. Choć para nie życzyła sobie obecności paparazzi, zdjęcia z ich ślubu trafiły do prasy. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że muzyk i prezenterka planują drugi ślub, na który zaproszą swoich przyjaciół. Sprawdziliśmy, czy ta informacja jest prawdziwa!

Agnieszka Hyży o drugim ślubie

Drugie wesele Agnieszki i Grzegorza miałoby odbyć się tym razem w Polsce. Gwiazda Polsatu specjalnie dla nas skomentowała te doniesienia. Okazuje się, że są to tylko plotki - drugiego ślubu nie będzie!

Nie komentujemy naszego życia prywatnego, ciągle dochodzą do nas kolejne plotki i rewelacje na nasz temat, które wprowadzają tylko zamęt i niepotrzebne kolejne domysły. Nie ma żadnego drugiego ślubu i wesele. Jesteśmy pochłonięci pracą. Ja nowymi projektami telewizyjnymi, targami Wedding Show, Grzesiek ciągle koncertuje i pracuje nad drugą płytą, a prywatnie skupiamy się na życiu rodzinnym - mówi nam Agnieszka

Para skupia się teraz na pracy - Grzegorz gra koncerty, Agnieszka pracuje w telewizji i rozwija swoje projekty, dlatego para nie ma nawet czasu na organizowanie drugiego wesela.


Zobacz także: Agnieszka Popielewicz zmieniła nazwisko. Domyślacie się, na jakie… :)

 

Grzegorz i Agnieszka nie planują drugiego ślubu!

Agnieszka skupia się na pracy w telewizji

Agnieszka Hyży w czarnej kurtce

Więcej na temat Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13