Agnieszka Grochowska wyśmiewa celebrytki
ONS

Grochowska kpi z celebrytek: Skąd te Loboutiny, suknie bez pleców, Vuittony?

Agnieszka Grochowska wyśmiewa celebrytki
ONS

Agnieszka Grochowska nie promuje się w mediach i słyszymy o niej raczej tylko przy okazji premier jej kolejnych filmów. Obecnie aktorka promuje obraz film o Lechu Wałęsie, a niedawno udało się jej stanąć na planie filmowym z największymi hollywoodzkimi nazwiskami. Przypomnijmy: Wielki sukces Grochowskiej. Zagra w hollywoodzkiej superprodukcji

Z okazji premiery filmu w reżyserii Andrzeja Wajdy, Agnieszka udzieliła obszernego wywiadu "Rzeczpospolitej". Przyznaje, że nie chce chodzić na bankiety czy otwarcia butików, a to jej zdaniem w ostatnim czasie w Polsce nowy, niebezpieczny trend. Twierdzi też, że w porównaniu np. do rynku francuskiego, nasze celebrytki preferują wyjątkowo wystawny styl na tego typu okazje.

Nie interesuje mnie świat celebrycki. Czasem muszę pójść na jakąś premierę, ale nie uznaję biegania na otwarcia sklepów i bankiety. W Polsce zrobiliśmy z tego jakiś obłęd. Nie ma tego nigdzie w Europie. W porównaniu z naszymi celebrytkami Francuzki ubrane są wręcz skromnie. Skąd się u nas biorą te wzorce? Te Louboutiny, Vuittony, suknie bez pleców? Nie mam zielonego pojęcia - wyznała w rozmowie z Rzeczpospolitą.


Zgadzacie się z Grochowską? Nasze gwiazdy przesadnie celebrują medialne imprezy?

Zobacz: Wellman poniża celebrytki: Robią z siebie idiotki, wyglądają jak glonojady!

Gwiazdy na premierze filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei":

Więcej na temat Agnieszka Grochowska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09