Nie żyje Agnieszka Dymecka pogodynka TVP
East News

Nie żyje Agnieszka Dymecka! Pogodynka TVP miała 51 lat. Co się stało?

Nie żyje Agnieszka Dymecka pogodynka TVP
East News

 

Nie żyje Agnieszka Dymecka. Pogodynka TVP miała 51 lat. Odeszła po długiej walce z chorobą. O śmierci pogodynki poinformowano na Twitterze Poranek Info TVP.

 

"Odeszła po długiej i ciężkiej chorobie. Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!" – czytamy na Twitterze Poranek Info TVP.

 

Agnieszka Dymecka przez 15 lat była prezenterką pogody w TVP 2, która emitowana była  tuż po "Panoramie". Jako pogodynka pracowała od 1991 do 2006 roku. Później została szefową redakcji Pogody TVP. 

 

Informacja o śmierci pogodynki szybko obiegła internat i dotarła do jej przyjaciół z TVP. 

Pożegnania są najtrudniejsze...ale wierzę, że -Do zobaczenia Agnieszko❤️po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego, co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum..,ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi...lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać ! Tak wielu...wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju - napisała na Instagramie pogodynka TVP Marzena Kawa. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pożegnania są najtrudniejsze...ale wierzę, że -Do zobaczenia Agnieszko❤️po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka. Wieloletnia prezenterka pogody TVP2, kierownik redakcji Pogody TVP. Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego,co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum..,ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi...lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać ! Tak wielu...wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju#presenter #pogodynka #agnieszkadymecka#tvp#spieszmysiekochacludzitakszybkoodchodza #wdzieczna #rip#

Post udostępniony przez Marzena Kawa (@marzena_kawa)

 

Osoby, które ją znały są zszokowane informacją o jej śmierci:

 

 

 

Więcej na temat TVP
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44