Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

Agnieszka Chylińska zdradziła cała prawdę na temat swojego męża! Tego nikt się nie spodziewał!

Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd, które pojawiły się podczas Polsat SuperHit Festiwal. Jednak występ gwiazdy był wyjątkowy ponieważ świętowała na scenie swoje 43. urodziny! Po tym jak widownia zaśpiewała artystce "Sto lat" piosenkarka wykonała kilka swoich największych hitów, a potem postanowiła zdementować plotkę na temat swojego męża. Nie uwierzycie, co zdradziła na scenie!

Agnieszka Chylińska zdradziła prawdę na temat pochodzenia jej męża!

Gwiazda po wykonaniu jednego ze swoich utworów powiedziała, że chce zdementować plotkę i powiedziała, że jej mąż nie jest Romem:

Niesamowite... mój mąż nie jest Romem, przy całym szacunku dla tej mniejszości społecznej, pozwoliłam sobie na żart,, że pochodzi z romskiej rodziny. - powiedziała na sopockiej scenie.

Po chwili rozwinęła ten temat i po opisie wyglądu Marka dodała, że być może jej kolejny mąż miał korzenie romskie. W ten sposób chciała uciąć wszelkie plotki na temat jej obecnego męża i jego pochodzenia, ale trzeba przyznać, że wybrała dosyć kontrowersyjny sposób!

On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda! Może następny mąż będzie Romem, ale aktualny nie jest!

Agnieszka Chylińska nie zapomniała o dzieciach!

Gwiazda ze sceny podziękowała też swoim dzieciom. Przyznała, że kiedy już wraca ze sceny do domu to jest po prostu mamą i uwielbia to!

Artystka była wyraźnie wzruszona tym, co działo się na scenie: "Sto lat" od widowni, koszulka piłkarska z własnym nazwiskiem, życzenia od najważniejszych klubów piłkarskich (w końcu jest największą fanką piłki nożnej) i na zakończenie tort urodzinowy. Z pewnością to będą dla niej jedne z najbardziej wzruszających urodzin!

Zobacz takżeAgnieszka Chylińska to "Królowa łez", ale i królowa metamorfoz! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

 

Agnieszka Chylińska była wzruszona, kiedy widownia zaśpiewała jej "Sto lat"

Agnieszka Chylińska na Polsat SuperHIt Festiwal
East News

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23