Agnieszka Chylińska o powrocie O.N.A
ONS

Chylińska skomentowała plotki o reaktywacji O.N.A Jest otwarta na współpracę

Agnieszka Chylińska o powrocie O.N.A
ONS

Całkiem niedawno Agnieszka Chylińska zaskoczyła w jednym z odcinków "Mam Talent" nową fryzurą. Wszyscy głośnio komentowali tę metamorfozę, a niektórzy nawet doszukiwali się w tym jakiegoś ukrytego celu. Jak się okazało wokalistka chciała zrobić prezent mężowi. Zobacz: Nowa fryzura Chylińskiej to nie przypadek. Miała ku temu wyjątkowy powód

Ale nie tylko o zmianie wizerunkowej Chylińskiej ostatnio pisano. Pojawiły się doniesienia, że wokalistka i Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombii, po tym, jak pogodzili się na festiwalu w Sopocie planują reaktywację O.N.A. Po kilku latach medialnej wojny byłby to ogromny przełom. Jednak dzisiaj w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" pojawiła się wokalistka i skomentowała doniesienia na ten temat:

Zespół O.N.A na pewno się nie reaktywuje, na pewno nie z mojej inicjatywy. Ja na pewno w tym kierunku nie chce nic robić. Natomiast ja myślę sobie, że mieliśmy takie fajne, dobre spotkanie po ludzku z Grześkiem i zresztą z Waldkiem Tkaczykiem. Ja na pewno jestem otwarta na współpracę z chłopakami na zasadzie jak kiedyś sobie coś wymyślimy, ale na pewno nie O.N.A, bo dla mnie to jest taki trochę powrót do podstawówki.

Chcielibyście reaktywacji zespołu?

Zobacz: W złotych czasach Virgin Doda i Lubert nie zarabiali. Wystarczył jeden telefon


 

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze:

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08