Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Chylińska o powrocie O.N.A
ONS
Newsy

Chylińska skomentowała plotki o reaktywacji O.N.A Jest otwarta na współpracę

Fani będą zaskoczeni

Całkiem niedawno Agnieszka Chylińska zaskoczyła w jednym z odcinków "Mam Talent" nową fryzurą. Wszyscy głośnio komentowali tę metamorfozę, a niektórzy nawet doszukiwali się w tym jakiegoś ukrytego celu. Jak się okazało wokalistka chciała zrobić prezent mężowi. Zobacz: Nowa fryzura Chylińskiej to nie przypadek. Miała ku temu wyjątkowy powód

Ale nie tylko o zmianie wizerunkowej Chylińskiej ostatnio pisano. Pojawiły się doniesienia, że wokalistka i Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombii, po tym, jak pogodzili się na festiwalu w Sopocie planują reaktywację O.N.A. Po kilku latach medialnej wojny byłby to ogromny przełom. Jednak dzisiaj w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" pojawiła się wokalistka i skomentowała doniesienia na ten temat:

Zespół O.N.A na pewno się nie reaktywuje, na pewno nie z mojej inicjatywy. Ja na pewno w tym kierunku nie chce nic robić. Natomiast ja myślę sobie, że mieliśmy takie fajne, dobre spotkanie po ludzku z Grześkiem i zresztą z Waldkiem Tkaczykiem. Ja na pewno jestem otwarta na współpracę z chłopakami na zasadzie jak kiedyś sobie coś wymyślimy, ale na pewno nie O.N.A, bo dla mnie to jest taki trochę powrót do podstawówki.

Chcielibyście reaktywacji zespołu?

Zobacz: W złotych czasach Virgin Doda i Lubert nie zarabiali. Wystarczył jeden telefon


 

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda, Agnieszka Chylińska
East News
Newsy
Doda zastąpi Agnieszkę Chylińską na scenie! Zaśpiewa "Kiedy powiem sobie dość"! Co na to sama zainteresowana?
To dobry pomysł?

Doda zaśpiewa piosenkę Agnieszki Chylińskiej! Artystka wystąpi z zespołem Kombii na wspólnym koncercie z okazji 40-lecia istnienia zespołu. Wspólny występ Dody i kultowego zespołu budzi ogromne emocje. To jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że podczas wspólnego show piosenkarka wykona przebój zespołu O.N.A. "Kiedy powiem sobie dość" - podaje "Fakt". To wykonanie może przejść do historii muzyki. Decyzję o tym, że to właśnie Doda zaśpiewa ten utwór osobiście podjęli muzycy zespołu Kombii: Grzegorz Skwawiński oraz Waldemar Tkaczyk. Jak przyjmą to fani zespołu O.N.A.? Może być z tym różnie... Tym bardziej, że nikt nie zapytał o opinię w tej sprawie samej Agnieszki Chylińskiej. Postanowili ją zaprosić (Dodę - przypis red.), bo potrafi dać czadu na scenie i powinna się świetnie sprawdzić w ciężkich brzmieniach. Temat z Agnieszką w ogóle nie był podejmowany - czytamy na łamach tabloidu. Jedno jest pewne - ten koncert zapowiada się znakomicie. Już teraz nie brakuje emocji wokół niego, więc gdy artyści staną na scenie 15 maja z pewnością będzie się działo! Uważacie, że Doda poradzi sobie z utworem Chylińskiej? I czy sama Agnieszka jakoś to skomentuje?   Zobacz też: Doda śpiewa w USA na weselach i do "hamburgera"?! Jest oświadczenie organizatora koncertów!   Doda wystąpi z zespołem Kombii na wspólnym koncercie.   Czy Agnieszka Chylińska będzie zadowolona z wykonania przez Dodę przeboju "Kiedy powiem sobie dość"?

Agnieszka Chylińska o reklamie
Newsy
Agnieszka Chylińska sprzedała utwór do reklamy?! Jest oświadczenie gwiazdy!
Agnieszka Chylińska sprzedała utwór do reklamy?! Jest oświadczenie gwiazdy!

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie w sprawie reklamy, do której została użyta piosenka zespołu O.N.A. "Znalazłam (Teraz już wiem)". Fani zaczęli zarzucać swojej idolce, że sprzedała swój hit, jednak jak czytamy we wpisie na profilu w mediach społecznościowych artystki, wokalistka nie ma z tym nic wspólnego, ponieważ autorami piosenki są inni muzycy.  Management Agnieszki Chylińskiej wydał oświadczenie Popularny sklep ze sprzętem elektronicznym po raz kolejny stworzył reklamę, w której została wykorzystana piosenka polskiej wokalistki. Wcześniej twarzami marki były  Doda i Ewelina Lisowska . Teraz zaś w reklamie sklepu możemy usłyszeć hit zespołu O.N.A. "Znalazłam (Teraz już wiem)", a utwór jest wykonywany przez animowane chomiki. Wielu fanów artystki (którzy uważają to profanację kultowego singla) zaczęło dopytywać, czy rzeczywiście ich idolka sprzedała swój utwór. Management artystki postanowił zareagować w tej sprawie i na koncie wokalistki pojawiło się stosowne oświadczenie.  Wszelkie reklamy, w których zawarty jest utwór "Znalazłam" (teraz, teraz, teraz) - obecnie z gryzoniami - nie są nasze, nie mamy z nimi nic wspólnego. Autorami piosenki są Waldek Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, mają oni pełne prawo wykorzystywać ją zgodnie z własnymi pomysłami wizerunkowymi - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie Agnieszki Chylińskiej. Wygląda na to, iż wokalistka nie wiedziała o tym, że piosenka, którą kiedyś wykonywała z zespołem O.N.A., została sprzedana na potrzeby reklamy. Artystka opublikowała nawet zabawną fotografię na swoim profilu na Facebooku w związku z tą sprawą. Management artystki wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie.     ...

Agnieszka Chylińska nagrywa płytę ze Skawińskim
ONS
Newsy
Najpierw fryzura, a teraz to: Chylińska szykuje muzyczny come back z dawnym wrogiem
Rewolucje w życiu Agnieszki

Kiedy Agnieszka Chylińska pojawiła się w pierwszym odcinku live ósmej edycji "Mam talent", nikt nie mógł oderwać od niej wzroku. Gwiazda zaskoczyła nową, krótką fryzurą, trochę w stylu Katarzyny Figury. Przypomnijmy: Uśmiechnięta Chylińska w nowej fryzurze. Gwiazda zdominowała program Nowa fryzura to jednak tylko początek zmian w życiu artystki. Jak donosi "Show" gwiazda ma w planach ponowne połączenie sił z Grzegorzem Skawińskim , z którym niedawno pogodziła się na festiwalu w Sopocie . Muzycy przez kilka lat toczyli medialną wojnę, jednak teraz wszystko idzie ku dobremu. Sam lider zespołu Kombii ma nadzieję na współpracę: Zakopaliśmy wojenne toporki i jesteśmy z Agą otwarci na przyszłość - mówi gitarzysta Na razie jednak Agnieszka zajmuje się promocją trzeciej książki dla dzieci, a Skawiński nagrywa symfoniczną płytę. Jeśli spekulacje dwutygodnika okażą się prawdziwe, czeka nas wielki come back O.N.A. Czekacie? Zobacz: Foremniak skomentowała nową fryzurę Chylińskiej: Jak ona wygląda?! Agnieszka Chylińska w "Mam talent":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner