Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

Agnieszka Chylińska na policji! Co się stało?

Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

W połowie marca pisaliśmy o Agnieszce Chylińskiej, której to wizerunek został wykorzystany przez firmę, sprzedającą preparaty odchudzające. Wiele osób nabrało się i zakupiło produkty "polecane" przez artystkę. Gwiazda nie miała z tym nic wspólnego, wobec czego sprawę zgłosiła na policję! Czy funkcjonariusze złapią cyber-przestępców? 

Agnieszka Chylińska walczy z cyber-złodziejami 

Kilka tygodni temu Agnieszka Chylińska zupełnie nieświadomie promowała preparaty odchudzające, dzięki którym miała schudnąć 30 kilogramów. Gwiazda w młodości ważyła nieco więcej, wobec czego preparaty z jej wizerunkiem cieszyły się wielką popularnością w sieci. Jak szybko się okazało, artystka padła ofiarą nieuczciwej firmy i sprawę przekazała policji.

Drodzy! Oszustwa, o których pisaliśmy zostały zgłoszone przez nas organom ścigania. Sprawą zajął się też Wydział Cyberprzestępczości. Jesteśmy po długich konsultacjach w Komendzie Głównej Policji. Co ważne - zostaliśmy oszukani nie tylko my, ale również ci z Was, którzy uwierzyli fałszywej reklamie i zakupili te specyfiki ze względu na rzekomy udział Agnieszki Chylińskiej w ich reklamach - napisała Agnieszka na swoim Instagramie.

I dodała, że prosi, aby osoby oszukane zgłosiły się na policję. Funkcjonariusze znają sprawę i wiedzą, co mają robić. 

Jesteśmy też po rozmowach z wcześniej oszukanymi przez te firmy paniami. 
UWAGA! Te produkty są szkodliwe dla zdrowia! Każde zgłoszenie Policja przyjmie. Zawalczcie o swoje zdrowie oraz o Wasze pieniądze. Oszuści i złodzieje muszą ponieść konsekwencje - zakończyła.

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44