Agnieszka Chylińska podsumowała rok 2014
ONS

Książka Chylińskiej to bestseller: To jest dla mnie paradoks

Agnieszka Chylińska podsumowała rok 2014
ONS

Miniony rok 2014 dostarczył nam naprawdę wielu wrażeń. Począwszy od kilku skandali, przez ślubu i ciąże, kończąc na wielkich premierach filmowych. Karolina Korwin Piotrowska zdecydowała się na podsumowanie tego, co wydarzyło się w ostatnich dwunastu miesiącach. Wyróżniła tych, którzy zasługują na uwagę. Zobacz: Korwin Piotrowska podsumowała rok 2014. Jednym tchem wymieniła wszystkie najważniejsze sprawy

Z pewnością nie można zapomnieć o metamorfozach gwiazd. Niektóre z nich tak, jak ta Agnieszki Chylińskiej były naprawdę spektakularne. Artystka w ciągu kilku miesięcy kompletnie odmieniła swój styl i pokazała swoją seksowną i kobiecą stronę. Największym zaskoczeniem była jednak zmiana fryzury i obcięcie włosów na krótko. Bez wątpienia to właśnie ona stała się jedną z najbardziej lubianych i cenionych gwiazd stacji TVN w minionym roku. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską podsumowała rok 2014 i nie kryła, że jest bardzo szczęśliwa:

Dużo fajnych rzeczy się wydarzyło. Dużo pozytywnych rzeczy i prywatnie i zawodowo. Nie chcę zapeszać losu, ale cholera jestem strasznie szczęśliwa. To był dla mnie taki bardzo fajny rok, dużo dobrych takich inicjatyw, i muzycznych, i fajnych spotkań z ludźmi, a "Mam Talent" po prostu mega w tym roku. Fajnie jest, kręci się. 
 

Chylińska wyznała również, że jest niezmiernie zaskoczona tym, że jej najnowsza książka stała się bestsellerem:

Książka sprzedaje się fantastycznie. To jest też dla mnie paradoks, że Chylińska sprzedaje książki dla dzieci. 

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć sukcesów w tym roku.

Zobacz: Uśmiechnięta Chylińska w nowej fryzurze. Zdominowała program
 
 

Chylińska i Kayah przyyćmiły inne gwiazdy sylwestrowego koncertu w Krakowie:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48