Agnieszka Chylinska się nawróciła
ONS

Chylińska o religii: Nie jestem świętoj**liwa

Agnieszka Chylinska się nawróciła
ONS

Agnieszka Chylińska przez ostatnie kilka lat przeszła jedną z najbardziej imponujących metamorfoz w polskim show-biznesie. Z rockowej buntowniczki stała się pokorną blond-mamą. Przypomnijmy: Elegancka Chylińska na okładce magazynu dla kobiet

Bardzo stylowej i eleganckiej sesji zdjęciowej w magazynie "PANI" towarzyszy również obszerny wywiad, w którym Chylińska opowiada o kolejnych przemianach w swoim życiu, tym razem tych duchowych. Gwiazda przyznała, że Szymon Hołownia na tyle zainteresował ją tematem religii, że teraz studiuje... żywoty świętych. Nie chce jednak, aby nazywać ją "nawróconą".


Ostatnio czytam literaturę religijną, wykupiłam wszystkie możliwe dzienniki, miesięczniki: Głos Karmelu, Głos Ojca Pio. Kiedy się do czegoś zabieram, to radykalnie. Gdy ludzie mówią o nawróceniu - strasznie nie lubię tego słowa - to brzmi jakoś patetycznie. Ja któregoś dnia poczułam, że choćbym nie wiem jaki sukces osiągnęła, to w środku czuję ogromny niedosyt, tęsknotę. Szukam wzorów. Ostatnio lubię czytać żywoty świętych. To nie były postaci z obrazków, które tylko rączki składały, ale ludzie z krwi i kości - jeden lubił się napić, inny był kobieciarzem i nagle pojawił się zwrot akcji. Próbuję równać do najlepszych z najlepszych. Kiedyś punktem odniesienia był dla mnie Klub 27, a teraz święty Franciszek czy święta Klara. Nie chcę być odbierana jako świętojebliwa, ale do wiary podchodzę poważnie - wyznaje w wywiadzie dla "PANI".


Co sądzicie o takiej uduchowionej wersji Agnieszki Chylińskiej? Przekonuje was jej "nawrócenie"?

Zobacz też seksowną Chylińską na prezentacji jesiennej ramówki TVN:

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15