Agnieszka Chylińska zmieniła kolor włosów Agnieszka Chylińska Sylwester TVN
Agnieszka Chylińska zmieniła kolor włosów
ONS
Zmiana na lepsze?
1/5
Agnieszka Chylińska zmieniła kolor włosów
ONS

Ruszyły właśnie castingi do 11. edycji programu "Mam Talent". Jurorzy, w niezmienionym składzie, gościli w Krakowie. Agustin Egurrola pochwalił się na Instagramie zdjęciami z planu zdjęciowego. Uważnym obserwatorom nie umknęła zmiana, jaka zaszła w wyglądzie Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka po raz kolejny postawiła na mocną metamorfozę!

 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska była brunetką, a Agnieszka Chylińska zaliczyła metamorfozę dekady! Zobacz, jak zmieniały się gwiazdy TVN!

 

Agnieszka Chylińska co prawda przyzwyczaiła nas do tego, że co jakiś czas zmienia diametralnie swój wygląd, jednak w takiej odsłonie jeszcze jej nie oglądaliśmy. Jesteście ciekawi, jak wygląda teraz? Sprawdźcie naszą galerię!

 

POLECAMY: Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Czy w sieci są ich wspólne zdjęcia? Poznajcie szczegóły!

2/5
ONS

Agnieszka Chylińska to królowa metamorfoz! Na przestrzeni kilkunastu lat regularnie zmieniała swój wizerunek. Gdy artystka zasiadła w jury "Mam Talent", jej fani przecierali oczy ze zdumienia. Piosenkarka z rockowej divy zamieniła się bowiem w pełną kobiecości gwiazdę pop! Ciemne włosy zamieniła na platynę. Z kolei na miejscu glanów pojawiły się buty na wysokim obcasie. Nie wszystkim jednak ta metamorfoza przypadła do gustu. Co myślała o tym Agnieszka Chylińska? Artystka w ogóle nie przejmowała się opiniami innych i wciąż eksperymentowała z własnym wizerunkiem. Kiedy myśleliśmy, że widzieliśmy u niej już wszystko, znowu nas zaskoczyła! Sprawdź kolejny slajd!

3/5
Agnieszka Chylińska Sylwester TVN
East News

W pewnym momencie piosenkarka zatęskniła jednak za swoim rockowym wizerunkiem. Agnieszka Chylińska nie tylko wydała płytę, na której znalazły się piosenki utrzymane w jej dawnym, mocnym stylu. Zmiany zaszły także w wizerunku gwiazdy TVN. Agnieszka Chylińska po raz kolejny ścięła włosy na krótko wracając przy tym do swojego ciemnego koloru. Zmiany zaszły także w jej stroju. Agnieszka Chylińska na nowo pokochała rockowy styl, a szpilki znowu musiały ustąpić miejsca wojskowym butom. Czy teraz przyszła kolej na powiew kobiecości? Nic z tych rzeczy...

4/5
Instagram

Agustin Egurrola pochwalił się na Instagramie zdjęciami z castingów do 11. edycji "Mam Talent". Jury stawiło się w pełnym składzie w Krakowie, aby oglądać występy artystów reprezentujących różne style i różne umiejętności. Oczy wszystkich skierowane były jednak na Agnieszkę Chylińską, która po raz kolejny zaskoczyła swoim wyglądem. Szczególnie dużo emocji wzbudziły jej... zielone włosy!

 

Zobacz także: Ewa Farna o metamorfozie Agnieszki Chylińskiej: "Zaryzykowała. Mogła stracić fanów"

5/5
Instagram

Jak wam się podoba metamorfoza Agnieszki Chylińskiej? Zmiana na plus?

Więcej na temat Agnieszka Chylińska Mam Talent