Agnieszka Chylińska na planie programu "Mam Talent"
East News

Pora na zmiany! "Chcę teraz przelać swoje emocje na papier!", mówi nam Agnieszka Chylińska. Na 43. urodziny dostała prezent swojego życia. Ale sama gwiazda też szykuje dla fanów sporo zaskakujących niespodzianek!

Agnieszka Chylińska o zmianach 

Huczna impreza? Balowanie do białego rana? Nic z tych rzeczy! Kiedy udało nam się namówić Agnieszkę Chylińską (43) na chwilę rozmowy tuż przed jej jubileuszowym koncertem w Operze Leśnej, gwiazda zdradziła nam, że nie ma czasu na świętowanie swoich urodzin. Powód? Następnego dnia po występie w Sopocie ma zaplanowany kolejny koncert i musi być w dobrej formie.

Marzę, aby w swoje urodziny, kiedy będę na scenie, czuć radość i satysfakcję z tego, co osiągnęłam przez tych ostatnich 25 lat. Chcę, żeby to po prostu był dobry dzień! – powiedziała "Fleszowi". 

Kilka godzin później wiadomo już było, że jej marzenia się spełniły.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska pokazała, jak świętowała swoje urodziny. Spójrzcie tylko na ten tort!

Urodziny Agnieszki Chylińskiej 

Publiczność na Polsat SuperHit Festiwalu przyjęła ją entuzjastycznie: owacjami na stojąco i gromko odśpiewanym "Sto lat!". W trakcie występu Agnieszka dostała wyjątkowy prezent, szykowany w tajemnicy przez kilka miesięcy przez menedżerkę – zabawny film z życzeniami od… piłkarzy różnych klubów polskiej ekstraklasy! Nie od dziś wiadomo, że piosenkarka jest zapaloną kibicką, śledzi rozgrywki polskich drużyn, czasem też widywana jest w czasie meczów na trybunach. Dlatego gdy okazało się, że piłkarze podarowali jej dodatkowo koszulki klubowe z numerem 43, uszczęśliwiona krzyknęła: "To jest prezent mojego życia!".

Ale to nie był jedyny wzruszający moment tego wieczoru. Nieco wcześniej Agnieszka zwróciła się ze sceny do swoich rodziców:

Tato! Mamo! Chciałam podziękować za moje życie, za to, że jestem na świecie, że dzięki wam tyle pięknych rzeczy przeżyłam! 

Zaskakująco wzruszające słowa ze strony artystki, która przez lata słynęła z szokujących wypowiedzi, także na temat swojego dzieciństwa. Czyżby Chylińska przeszła kolejną metamorfozę?

Nowe wyzwania Agnieszki 

Agnieszka nie kryje, że przyszedł dla niej czas podsumowań. Po 25 latach pracy postanowiła, że w tym jubileuszowym roku będzie robić tylko to, co kocha.

Chcę teraz przelać moje emocje na papier. Zaczęłam od czwartej części przygód Zezi – mówi "Fleszowi" artystka.

Poprzednie trzy części przygód jej małej bohaterki rozeszły się w nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy i zyskały status bestsellerów! Pierwszymi recenzentami najnowszej odsłony cyklu, zatytułowanej "Zezia i bunt na statku", zostały tradycyjnie dzieci piosenkarki: 13-letni Ryszard, 8-letnia Estera i 6-letnia Krystyna.

Czytałam im każdą część "Zezi"! Zawsze drżę, co powiedzą. Staram się dyskretnie konkurować z "Shimmer i Shine" oraz "Psim patrolem" – śmieje się Chylińska.

A czy prawdą jest to, że piosenkarka przygotowuje też książkę dla dorosłych?

Zaczęłam już ją pisać, ale jest to dla mnie ogromne wyzwanie.  Dla dzieci pisze mi się zdecydowanie łatwiej. Może chodzi o prostolinijność i to, że nigdy nie zostałam za te książki skrytykowana? Świat dorosłych to wieczne oceny, kręcenie nosem i krytyka. Świat dzieci jest mi bliższy. Pewnie w środku pozostałam takim dzieciakiem, który pragnie akceptacji, a nie wiecznej krytyki – dodaje gwiazda.

Czy jej "dorosła" książka będzie autobiografią, w której artystka opowie o kulisach 25 lat pracy na estradzie i swoim życiu prywatnym? Na to pytanie Agnieszka na razie nie daje odpowiedzi. A czym jeszcze chce nas zaskoczyć w swoim jubileuszowym roku? Wiadomo już, że w wakacje wystąpi na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festivalu, a na jesieni zobaczymy ją w kolejnym sezonie show "Mam talent!", w drugiej zaś połowie roku czeka ją prestiżowa trasa koncertowa z okazji 25-lecia na scenie.

Nic więcej nie zdradzę, choć bardzo mnie korci. Wszystko, co się wydarzy przez kolejne miesiące, będzie niespodzianką nie tylko dla fanów, ale i trochę dla mnie. Sama się zastanawiam, czy podołam nowym wyzwaniom, sama siebie chcę też nimi zaskoczyć. Kto życzliwy, niechaj po prostu trzyma za mnie kciuki! – mówi Agnieszka.

Agnieszka Chylińska
ONS

Agnieszka Chylińska świętowała urodziny na scenie 

Agnieszka Chylińska na policji
Eastnews

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska