Agnieszka Chylińska chce przytyć
ONS

Agnieszka Chylińska chce przytyć! "Dodatkowe 4-5 kilogramów wszystkich uspokoi"

Agnieszka Chylińska chce przytyć
ONS

Agnieszka Chylińska chce przytyć! Piosenkarka, która przeszła ogromną metamorfozę i teraz może pochwalić się bardzo szczupłą figurą, ma już dość plotek na temat swojego wyglądu. Fani obawiają się bowiem, że ciągła strata wagi może być spowodowana chorobą. Plotki na temat wyglądu Agnieszki Chylińskiej już kilka miesięcy temu skomentowała jej menadżerka - to jednak nie uspokoiło fanów jurorki "Mam talent". Teraz więc, jak donosi "Fakt", Agnieszka Chylińska chce przytyć, żeby uciąć wszystkie spekulacje na swój temat!

 

Zobacz także: Fenomen diety owsianej: niskokaloryczna, prosta i niedroga dieta odchudzająca

Agnieszka dobrze się czuje ze swoją wagą, ale nie chce, żeby jej figura odwracała uwagę od nowej muzyki. Szykuje płytę i postanowiła jeść więcej niż zwykle. Liczy, że dodatkowe 4-5 kilogramów wszystkich uspokoi - w rozmowie z tabloidem przyznała znajoma gwiazdy. Na planie „Mam talent" pochłania absolutnie wszystko, a do tego zawsze ma przy sobie słodycze.

Waszym zdaniem Agnieszka Chylińska rzeczywiście powinna przytyć kilka kilogramów? Kto wie, być może pierwsze efekty nowej diety artystki zobaczymy już za kilka tygodni, podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN!

 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska znów chudnie? Jej nowe zdjęcia niepokoją fanów!

 

Agnieszka Chylińska planuje przytyć.

Agnieszka Chylińska jeszcze chudsza?! Nowe zdjęcia gwiazdy

Gwiazda ma już dość plotek na temat swojego wyglądu.

Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam Talent"
East News

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59