Agnieszka Chylińska nie weźmie udział w koncercie wymyślonym przez Dodę
"Zostały uratowane dzięki twojemu sprzętowi"
1/4
Agnieszka Chylińska
EastNews

 

Po tym, jak w Gdańsku zamordowano Pawła Adamowicza podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jerzy Owsiak załamał się i podjął trudną decyzję. Założyciel fundacji WOŚP wycofał się z pełnienia funkcji jej prezesa. Wiele osób nie zgadza się na taki obrót spraw. Wśród nich znalazła się także Agnieszka Chylińska. Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała nagranie, w którym prosi Jurka Owsiaka, aby jeszcze raz przemyślał swoją decyzję. Pierwszy raz tak wiele mówi także o swoich dzieciach, które - jak się okazuje - zostały uratowane dzięki sprzętowi zakupionemu przez WOŚP. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Przez 26 lat Jerzy Owsiak stworzył światowy fenomen...

2/4
ONS.pl

 

Agnieszka Chylińska apeluje do Jerzego Owsiaka

 

Agnieszka Chylińska nie ukrywa, że bardzo zasmuciła ją decyzja Jurka Owsiaka o rezygnacji z funkcji prezesa fundacji WOŚP. Podobnie jak inne znane osoby, postanowiła zaapelować do niego i przy okazji podziękować za to, co zrobił dla jej dzieci. Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie nagranie, które zostało zrobione w pokoju jej pociech. To nietypowe posunięcie, ponieważ piosenkarka bardzo strzeże prywatności swoich najbliższych. Dlaczego zmieniła zdanie? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Poruszające wystąpienia żony i córki Pawła Adamowicza

3/4
Agnieszka Chylińska nie weźmie udział w koncercie wymyślonym przez Dodę

 

Agnieszka Chylińska wyznała, że w przeszłości jej dzieci również korzystały ze sprzętu, który został zakupiony dzięki zbiórkom WOŚP. 

 

- Cześć Jurku. Chciałam Ci pokazać pokój moich dzieci. (...) Chcę Ci powiedzieć parę słów nie jako pani z telewizji, ale jako mama (...) Dzięki twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde z nich zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem. Chciałam Ci za to podziękować - powiedziała Agnieszka Chylińska.

 

Piosenkarka wyraziła także nadzieje, że w przyszłości będzie mogła cieszyć się ze swoich pociech, które wyrosną na dobrych ludzi.

 

- Chciałabym kiedyś powiedzieć moim dzieciom, komu zawdzięczają swój piękny start, komu zawdzięczają to, że są zdrowe, mają się dobrze i mam nadzieje, ze będą fajnymi dorosłymi ludźmi - dodała artystka.

 

Myślicie, że Jerzy Owsiak wysłucha jej apelu?

4/4
Jurek Owsiak początki WOŚP

 

Czy Jerzy Owsiak powinien wysłuchać próśb apelujących do niego osób? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!