Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Agnieszka Chylińska w czarnej sukience
Newsy

Agnieszka Chylińska do znanego reżysera: „Jak kobieta mówi NIE, to oznacza NIE”

O co chodzi?

To duże zaskoczenie! Jan Jakub Kolski niedawno był gościem na 44. Lubuskim Lecie Filmowym, gdzie opowiedział o pracy nad ostatnim filmem "Serce, serduszko", w którym początkowo miała zagrać... Agnieszka Chylińska! Reżyser zdradził kulisy ich współpracy. Z jego wypowiedzi wynikało, że wokalistka była bardzo kapryśna, dlatego współpraca zakończyła się niepowodzeniem. Jurorka "Mam Talent" twierdzi, że to kłamstwo:

Jestem zdumiona i jest mi cholernie przykro, że Pan Jan Jakub Kolski tak złośliwie i z ogromnym sarkazmem opisuje moje rzekome staranie się o rolę w jego filmie - napisała na Facebooku.

Ile ważą polskie gwiazdy? Wieniawa, Doda, Rusin, Chylińska... poznajcie sekret ich zgrabnych sylwetek

Jak doszło do nieporozumienia między Agnieszką Chylińską i Janem Jakubem Kolskim?

Podobno Chylińska zadzwoniła do Kolskiego i wyraziła chęć zagrania w jednym z jego filmów. A warto przypomnieć, że Chylińska już ma za sobą aktorski epizod, ponieważ kiedyś wystąpiła w popularnym serialu "Niania". Filmowiec bardzo ucieszył się na tę propozycję, ale później podobno nie potrafił sprostać jej wymaganiom. Scenariusz, który napisał rzekomo nie przypadł Agnieszce do gustu, więc tworzył kolejne. Reżyser tak to wspomina:

Powiedziała, że muszę poszukać w innych rejonach. Napisałem więc kolejną historię, ale w tej też nie poczuła się zbyt dobrze, gdyż jej bohaterka była cała wytatuowana, a ona nie wiedziała, jak miałaby sobie poradzić z taką ilością tatuaży. Złożyła jednak zamówienie na ''babę wiejską z problemami''. Tym razem ja nie byłem gotowy napisać takiej historii, więc rozstaliśmy się w dobrych stosunkach, ale bez wspólnych planów na film.

Agnieszka poczuła się urażona tymi słowami i na swoim profilu na Facebooku wydała oświadczenie:

Zetknięcie się z Panem Janem Jakubem Kolskim miało być fantastycznym spotkaniem z legendarnym reżyserem, którego filmy uwielbiałam. Ucieszyłam się ogromnie gdy odpowiedział na moją propozycję wspólnej pracy nad MOIM scenariuszem do filmu. Jestem zdumiona i jest mi cholernie przykro, że Pan Jan Jakub Kolski tak złośliwie i z ogromnym sarkazmem opisuje moje rzekome staranie się o rolę w jego filmie. To nieprawda. Szkoda, że jego urażone ego tak boleśnie zareagowało na moje szybkie wycofanie się ze współpracy, gdy zorientowałam się, że Pan Jan Jakub Kolski głównie jest zainteresowany sobą i budowaniem swojego wizerunku, co jak widać robi kosztem innych. Jestem ogromnie rozczarowana. Rozumiem, że moja odmowa, ale też niereagowanie na błagalne maile Pana Jana Jakuba Kolskiego dotyczące zaangażowania Go do realizacji jednej z kampanii reklamowych, w której brałam udział musiały mocno zaboleć. Panie Janie Jakubie, gdy kobieta mówi NIE to oznacza NIE i żadnym kłamstwem Pan tego nie zmieni.

Zastanawiacie się, o którą reklamę chodzi Agnieszce? My mamy pewne podejrzenia...

Na szczęście praca reżysera nie poszła na marne -  Kolski przerobił scenariusz powstały z myślą o gwieździe i napisał "Serce, serduszko".  Mamy zatem dobry film i kolejne nieporozumienie w show-biznesie.

Zobacz: Tak wygląda nowa kobieta byłego męża Kolskiej. Jest ponad 30 lat młodsza od niego

 

Jan Jakub Kolski na premierze filmu "Serce, serduszko"

Jan Jakub Kolski na premierze filmu Zabić Bobra


Agnieszka Chylińska nie zagrała w filmie Jana Jakuba Kolskiego, bo jej bohaterka miała... "za dużo tatuaży"

Agnieszka Chylińska na castingu do

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Agnieszka Chylińska też dostała medal! My jej dajemy drugi - za oryginalny płaszcz! Zobaczcie sami
Agnieszka Chylińska też dostała medal! My jej dajemy drugi - za oryginalny płaszcz! Zobaczcie sami
Agnieszka Chylińska w czerni
TV-Show
Rockowa Agnieszka Chylińska czy elegancka Małgorzata Foremniak? Którą jurorkę "Mam Talent" wolicie?
Rockowa Agnieszka Chylińska czy elegancka Małgorzata Foremniak? Którą jurorkę "Mam Talent" wolicie?
Jan Jakub Kolski szczerze o swojej zmarłej córce
ONS
Newsy
Kolski o zmarłej córce: Nasze poznawanie miało się dopiero zacząć. Zuzia była...
Reżyser w poruszającej rozmowie z magazynem

Kilka miesięcy temu Polakami wstrząsnęła informacja o tragedii Jana Jakuba Kolskiego i Grażyny Błęckiej , która we Wrocławiu wraz z córką Zuzanną uległa wypadkowi. Niestety zdarzenie skończyło się wielką tragedią, a śmierć poniosła ukochana córka reżysera i aktorki. Kolski zadedykował swojemu dziecku ostatni film "Serce, serduszko", który opowiada o relacjach między ojcem a córką. Zobacz: Jan Jakub Kolski wspomina zmarłą córkę. Musiał na chwilę przerwać wywiad.  Reżyser z tej okazji udzielił kilku wywiadów i choć w dużej mierze dotyczą one jego pracy to temat zmarłej córki przewija się w każdym z nich. Nie jest tajemnicą, że Kolski bardzo przeżył tę tragedię i raczej unika pytań na ten temat. Czasem zdarza się jednak, że podzieli się refleksjami związanymi z córką. Tak było w przypadku ostatniej rozmowy z magazynem "Viva!", gdzie reżyser wspomina Zuzannę: Zuzia była niezwykle zdolna, piękna i utalentowana. Skończyła wydział mediów i fotografię na Westminster Univeristy w Londynie - bardzo poważnej uczelni. Raz, żeby zdążyć na egzamin, zatrzymała śmierciarkę i dwóm czarnoskórym dżentelmenom kazała się zawieść na uniwersytet. (...)  Zuzia rozdawała karty, to ona stawiała warunki. Myślę, że też robiłaby filmy. Wszystko ku temu zmierzało.  Jan Jakub Kolski otwarcie przyznał, że nie poznał swojej córki jeszcze na tyle, aby wiedzieć czy była silniejsza i odważniejsza od niego: Nie poznałem mojej córki na tyle, by byc tego pewnym. To nasze poznawanie miało się dopiero zacząć.  Cały wywiad w nowej "Vivie!". Już w sprzedaży. Zobacz: Jan Jakub Kolski pierwszy raz o tragedii córki i byłej żony     Obsada "Kogel-Mogel" na jubileuszu produkcji:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner