Joanna Liszowska rozstała się z mężem?
Newsy

Agentka Joanny Liszowskiej dementuje plotki o rozstaniu

Agentka Joanny Liszowskiej dementuje plotki o rozstaniu

Joanna Liszowska rozstała się z mężem? Taką informację podał "Dobry Tydzień". Jak jest naprawdę? Fakt24.pl zdobył komentarz menadżerki aktorki, która zaprzecza wszelkim informacjom.

 

Oto najgłośniejsze i najbardziej kontrowersyjne sylwestrowe kreacje gwiazd! Maryla Rodowicz królową!

Joanna Liszowska rozstała się z mężem? To bzdura!

Joanna i Ola Serneke pobrali się w 2010 roku. Serneke jest szwedzkim biznesmenem. Mają dwie córki - Emmę i Stellę, która chodzą do przedszkola w Warszawie. Gwiazda bardzo często podróżuje między Szwecją a Polską i podobno ma tego dość. Jak jest naprawdę?

Jest to kolejna prowokacja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością – powiedziała Faktowi24 Ada Ginał-Zwolińska, agentka gwiazdy. 

I wszystko jasne!

 

Zobacz: Joanna Liszowska zostanie jurorką w nowym show Polsatu?! Wciąż się waha! "Nie chodzi o pieniądze..."

 

Joanna Liszowska z mężem na ślubie Kasi Zielińskiej. 

Joanna Liszowska rozstała się z mężem?

 

Joanna Liszowska nie rozstała się z mężem.

Joanna Liszowska na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Joanna Liszowska rozwiodła się
Newsy
Joanna Liszowska rozwiodła się już rok temu! Jest oświadczenie aktorki!
Joanna Liszowska rozwiodła się już rok temu! Jest oświadczenie aktorki!

O rozwodzie Joanny Liszowskiej i jej męża Oli Serneke media spekulowały już od dawna. Według doniesień se.pl para miała rozwieść się jeszcze w tym roku! Jednak aktorka postanowiła zakończyć plotki na temat jej małżeństwa i na Instagramie opublikowała wpis, w którym przyznała, że jest już po rozwodzie ! Zobaczcie, co jeszcze zdradziła gwiazda... Joanna Liszowska rozwiodła się już... rok temu! Aktorka umieściła na Instagramie swoje odważne zdjęcie i napisała, że zamierza wyznać "nagą prawdę". I tak też zrobiła! Szczerze wyznała, że prawie rok temu wzięła rozwód w Szwecji: Oto naga PRAWDA:Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE(w Szwecji)z daleka od wścibskich oczu i uszu.Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej,życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. - napisała Joanna Liszowska na Instagramie. Trzeba przyznać, że do tej pory udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Co więcej, gwiazda zdradziła, że nadal z mężem ma dobry kontakt i darzą się wzajemnym szacunkiem, a rozwód odbył się bez skandali czy walk. Parze zależało na dobru córek   i rozwód przebiegł sprawnie.  Życie dawno potoczyło się dalej.No scandal,No fight,No comments. - dodała Małżeństwo Joanny Liszowskiej i Oli Serneke Joanna Liszowska i szwedzki biznesmen, Ola Serneke poznali się w 2008 roku. Dwa lata później byli już małżeństwem. Ślub odbył się w Bydgoszczy, a po roku aktorka urodziła swoją pierwszą córkę Emmę. Dwa lata później na świat przyszła Stella. Aktorka przez całe małżeństwo miała dwa domy: jeden w Polsce, drugi w Szwecji. Parę miała połączyć wspólna pasja, jaką jest zamiłowanie do szybkich samochodów. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu, ale para rozstała się z klasą, a to w show-biznesie...

Joanna Liszowska z mężem
ONS/EastNews
Newsy
Agentka Joanny Liszowskiej skomentowała rzekomy kryzys w związku gwiazdy
Co dalej u gwiazdy "Przyjaciółek"?

Ostatnio media rozpisują się o rzekomym kryzysie Joanny Liszowskiej i jej męża Oli Serneke. Para jest po ślubie 6 lat i jak aktorka powtarzała, to jej wielka miłość. Ale niedawno magazyn "Show" nawet stwierdził, że Liszowska zaklina rzeczywistość i bardzo chce ukryć ciche rozstanie z mężem. Ciche rozstanie. Chce ukryć fakt, że jej małżeństwo ze szwedzkim milionerem przechodzi poważny kryzys. Aktorka wróciła do Polski i rzuca się w wir pracy, żeby zapomnieć o problemach - czytamy na okładce gazety. Dopytaliśmy agentkę Joanny Liszowskiej czy jednek ma to coś wspólnego z prawdą? Usłyszeliśmy: Nadal komentarz jest ten sam. Jest to kolejna prowokacja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością – mówi  Ada Ginał-Zwolińska. Wiemy, dlaczego Liszowska zostaje na razie w Polsce! Jak się dowiedzieliśmy, teraz Joanna Liszowska jest na planie serialu "Przyjaciółki" - plan potrwa do połowy lutego. Potem jest przerwa z powodu ferii i Joanna ma z córkami Emmą (6 lat) i Stellą (4 lata) wrócić wtedy do Szwecji. W Polsce będzie znowu na wiosennych zdjęciach serialu, które potrwają do połowy kwietnia.     Zobacz także:  Joanna Liszowska zostanie jurorką w nowym show Polsatu?! Wciąż się waha! "Nie chodzi o pieniądze..."   Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się w 2010 roku.   Mówi się, że Liszowska może zostać jurorką w nowym programie Polsatu o modelkach XXL.

Mąż Liszowskiej coraz bogatszy
ONS
Newsy
Mąż Liszowskiej od czasu związku z Joanną zarobił już...
Miłość do polskiej gwiazdy mu służy

Joanna Liszowska dba o swoją karierę w Polsce i udziela się aktywnie w rodzimych produkcjach telewizyjnych, choć na co dzień żyje i mieszka na stałe w Szwecji, skąd pochodzi jej ukochany, Ola Serneke . Aktorka i biznesmen przywitali niedawno na świecie swoje drugie dziecko. Przypomnijmy: Joanna Liszowska urodziła w Szwecji Para zakochanych mieszka w posiadłości pod Goteborgiem, gdzie Ola dogląda swoich interesów. A jest czego - jak donosi "Show", jego fortunę szacuje się na bagatela 100 milionów złotych. Jak zauważa dwutygodnik, opierając się na oficjalnych danych handlowych, w ciągu pięciu ostatnich lat czyli od momentu poznania Liszowskiej, biznesmen wzbogacił się o 20 milionów złotych. Czyżby to miłość do polskiej aktorki tak dobrze wpłynęła na jego interesy? Mieszkam w Szwecji już osiem lat, ale pierwszy raz o Oli Serneke usłyszałem dopiero przy okazji ślubu z naszą Joasią - potwierdza w rozmowie z "Show" Zyta Polack, Polka ze Sztokholmu. Piękna aktorka i bogaty biznesmen to wręcz para marzeń. Powinni pokazywać się też na polskich salonach? Zobacz: Socha i Liszowska wracają do pracy. Kiedy zobaczymy je na ekranie? Ciężarna Liszowska z mężem na ślubie znanej aktorki:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner