Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

"Jestem szczęśliwa" Agata pokazała nowe zdjęcia z wyjazdu w Bieszczady! Czy to Zbyszek robił jej zdjęcia?

Agata Rusak z programu "Rolnik szuka żony"
Instagram

Agata z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" znów jest szczęśliwa! Była narzeczona Łukasza Sędrowskiego najwyraźniej nie cierpi już po rostaniu z rolnikiem i teraz zaczyna swoje życie od nowa. Ostatnio Agata pokazała na Instagramie zdjęcie, które zaskoczyło sporą część fanów programu TVP- okazało się wówczas, że była uczestniczka show wybrała się w Bieszczady, a tam świetnie się bawiła w towarzystwie Zbyszka z czwartej i Jana z piątej edycji "Rolnik szuka żony". Wspólną fotką z Agatą pochwalił się również Zbyszek! 

Teraz w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z wyjazdu Agaty w Bieszczady. Była narzeczona Łukasza napisała wprost, że znów jest szczęśliwa!

Agata już nie cierpi po rozstaniu

Agata opublikowała nowe zdjęcia ze swojego wyjazdu i zdradziła, że wybrała się nad jezioro Solińskie. Była narzeczona rolnika na fotkach pozuje sama, czyżby więc autorem sesji był np. Zbyszek Kraskowski? ;)

Pięknie cudownie wspaniale nad Soliną, marzenia się spełniają, chociaż te bardziej przyziemne, jestem szczęśliwa 🙂😉🙃🤗😀🤩- napisała na Instagramie. 

Jak zdjęcia Agaty komentują internauci?

- I tak trzymaj❤️
- Wygląda Pani pięknie 😀
- Pani Agatko kwitnąco pani wygląda ❤️❤️❤️- komentują fani. 

Zobaczcie nowe zdjęcia Agaty! Widać, że była narzeczona Łukasza znów jest szczęśliwa i promienieje! Kto wie, być może już wkrótce serce byłej uczestniczki piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" znów będzie zajęte? Tego jej życzymy! 

Agata pokazała nowe zdjęcia.

 

 

Agata wyjechała ostatnio w Bieszczady. Towarzyszyli jej Zbyszek i Jan.

Agata, Jan i Zbyszek z programu "Rolnik szuka żony" na wspólnych wakacjach
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44