Party.pl

fiszka orange Advertisement

Agata z Rolnik szuka żony 6
Facebook/ Rolnik szuka żony

Agata z „Rolnik szuka żony” pokazała nowe zdjęcia z programu. Kandydatka Adriana znalazła już miłość?

Agata z Rolnik szuka żony 6
Facebook/ Rolnik szuka żony

Agata była jedną z kandydatek w programie "Rolnik szuka żony", które starały się zdobyć serce Adriana. Przez długi czas wydawało się, że to właśnie ona jest faworytką, w końcu najmocniej zabiegała o uwagę rolnika. Po ich wspólnej, bardzo romantycznej randce, wydawało się, że to właśnie ta kandydatka ma największe szanse.  Ostatecznie jednak Adrian wybrał Ilonę, z którą nadal jest razem i tworzy szczęśliwy związek. A czy Agata też znalazła już miłość?

Agata z „Rolnik szuka żony” pokazała niepublikowane kadry z programu!

Ostatnio kandydatka na  żonę rolnika w związku z finałowym odcinkiem szóstej edycji zdecydowała się podsumować swój udział w programie. Agata opublikowała dwa kolaże ze zdjęciami z programu. Niektóre ujęcia  nie były do tej pory publikowane. Pod zdjęciami napisała:

Każdy z nas ma swoją historię, swoje szalone pomysły. Żyje się raz... #wspomnienia #wieś #podlesicedrugie #jura  #polskajestpiękna #maławieś #summer #summertime #lato  #rolnikszukażony #polska #bambi #bambieyes  #memories #kierowniczkaturnusu - napisała Agata na Instagramie. 

Fani programu są zachwyceni postawą Agaty w programie "Rolnik szuka żony" i pod jej zdjęciami na Instagramie wprost ją komplementują i trzymają kciuki, aby znalazła miłość:

Agata, pokazałas klasę, inteligencję. Mam nadzieję że nie przejmujesz się hejterami, którzy byli, są i będą zawsze. Jesteś super wartościowa kobieta ❤️

Agata - klasa, mądrość, piękno! 😍

Piękna zachowalas sie z klasa!!! Życzę ci abys znalaZła na swojej drodze mężczyznę zdecydowanego, ktory bedzie wiedział ze chce tylko Ciebie. Moja ulubiona kobieta z rolnika.

Kobieta z klasą i charakterem🙂 Dużo miłości i szcześcia😘

Na ostatni komentarz uczestniczka zdecydowała się odpowiedzieć i napisała: Dziękuję, miłości i szczęścia nigdy za wiele ☺️💛. Wszystko wskazuje na to, że Agata nadal jest singielką, ale być może popularność po programie sprawi, że szybciej odnajdzie miłość!

Agata podczas przyjazdu do gospodarstwa Adriana.

Rolnik szuka żony 6 odcinek 4 Adrian
Facebook

Adrian jest w szczęśliwym związku z Iloną!

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25