Kandydatki Adriana z 6. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Agata z "Rolnik szuka żony" jest zakochana? Pokazała zdjęcia z romantycznej randki! 

Kandydatki Adriana z 6. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Agata z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" znalazła swoje szczęście? Była kandydatka Adriana pokazała w sieci zdjęcia z randki! Agata była jedną z trzech kobiet, które walczyły o względy Adriana w ostatniej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Wydawało się nawet, że to ona ma największe szanse na związek z rolnikiem.  Ostatecznie Adrian zdecydował, że chce spotykać się z Iloną. Teraz wszystko wskazuje na to, że serce Agaty również jest już zajęte!

Agata pokazała zdjęcia z randki

Od kiedy zakończyła się szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" Agata niezbyt często publikowała w sieci swoje nowe zdjęcia. Ostatnio jednak pochwaliła się, jak spędziła Walentynki! Okazuje się, że była uczestniczka show TVP wybrała m.in. na romantyczną kolację i do teatru! Z kim? Tego Agata nie zdradziła, ale na jednym ze zdjęć widać, że siedziała obok tajemniczego mężczyzny.

Wrocław. Czasami lubię bardziej. #wrocław #kolacja #prezent #mojemiasto #teatr #czarnaburleska #walentynki #nielepiłampierogów #kawa #blankalipińska #books #czytambolubię- napisała pod fotkami na Instagramie.

Czy Agata wkrótce zdradzi, z kim wybrała się na romantyczną randkę? Myślicie, że jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" znalazła swoje szczęście? My tego jej życzymy!

Zobacz także: Wiola z "Rolnik szuka żony" ma chłopaka! Pochwaliła się zdjęciem z ukochanym

Agata pokazała zdjęcia z romantycznej randki.

Agata z Rolnik szuka żony 6 pokazała, jak spędziła Walentynki
Instagram

Agata w programie "Rolnik szuka żony" była kandydatką Adriana.

Adrian  z "Rolnik szuka żony" na randce

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43