ONS
Figury, urody i energii jaką może pochwalić się Agata Młynarska z pewnością zazdrości jej niejedna znacznie młodsza koleżanka. Prezenterka, która swoją karierę w telewizji zaczynała ponad dwadzieścia lat temu w Telewizji Publicznej do dzisiaj jest ulubienicą widzów. Agata Młynarska jakiś czas temu przeszła prawdziwą metamorfozę. Ze skromnej dziennikarki zmieniła się w seksowną i pewną siebie gwiazdę. Sama celebrytka w rozmowie z "Na Żywo" przyznaje, że do zmian w sowim wyglądzie zmotywowało ją odejście z TVP. Co Agata Młynarska robi, żeby prezentować się tak dobrze?

- Nikt nie lubi o 7.00 rano ćwiczyć na siłowni. Trener powiedział jednak, że tak trzeba, jeśli chcę kiedyś wbić się w mini. Zaparłam się. Z telewizji odchodziła z mocnym postanowieniem: "Ja wam jeszcze pokażę". Z satysfakcją obserwuję, jak patrzą na mnie osoby z Telewizji Polskiej, które nie chciały ze mną pracować- wyznała Agata Młynarska.

Młynarska wielokrotnie wspominała o tym, że pracując w TVP odczuwała, że jej miejsce zajmują coraz młodsi. Teraz wszyscy, którzy pozwolili jej odejść mogą żałować. Młynarska jest jedną z największych gwiazd stacji Polsat.


Więcej na temat Agata Młynarska