Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Agata Młynarska zdradza sekret swojego wyglądu

Odejście z TVP zmotywowało ją do zmian
Figury, urody i energii jaką może pochwalić się Agata Młynarska z pewnością zazdrości jej niejedna znacznie młodsza koleżanka. Prezenterka, która swoją karierę w telewizji zaczynała ponad dwadzieścia lat temu w Telewizji Publicznej do dzisiaj jest ulubienicą widzów. Agata Młynarska jakiś czas temu przeszła prawdziwą metamorfozę. Ze skromnej dziennikarki zmieniła się w seksowną i pewną siebie gwiazdę. Sama celebrytka w rozmowie z "Na Żywo" przyznaje, że do zmian w sowim wyglądzie zmotywowało ją odejście z TVP. Co Agata Młynarska robi, żeby prezentować się tak dobrze?

- Nikt nie lubi o 7.00 rano ćwiczyć na siłowni. Trener powiedział jednak, że tak trzeba, jeśli chcę kiedyś wbić się w mini. Zaparłam się. Z telewizji odchodziła z mocnym postanowieniem: "Ja wam jeszcze pokażę". Z satysfakcją obserwuję, jak patrzą na mnie osoby z Telewizji Polskiej, które nie chciały ze mną pracować- wyznała Agata Młynarska.

Młynarska wielokrotnie wspominała o tym, że pracując w TVP odczuwała, że jej miejsce zajmują coraz młodsi. Teraz wszyscy, którzy pozwolili jej odejść mogą żałować. Młynarska jest jedną z największych gwiazd stacji Polsat.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Młynarska w okularach
TV-Show
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!
Zaskakujące doniesienia na temat kontraktu Agaty Młynarskiej z TVP! Popek nie może jej wygryźć?!

Agata Młynarska dalej będzie prowadzić "Świat się kręci"?  Od czasu zmiany zarządu i prezesa w Telewizji Publicznej, mówiło się, że posada dziennikarki jest niepewna. Kilka dni temu poinformowano, że nową prowadzącą program została Anna Popek, która ma pojawiać się w nim na zmianę z Agatę Młynarską .  Spekulowano również, że dni Młynarskiej w TVP są już policzone. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej się tak nie stanie. Wszystko przez pewien zapis w umowie Agaty Młynarskiej z TVP. Agata Młynarska zostanie w TVP? Podobno od niedawna Anna Popek jest ulubienicą prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Jednak na razie nie ma mowy o tym, aby dziennikarka całkowicie przejęła od Agaty Młynarskiej prowadzenie "Świat się kręci". Dlaczego? Jak informuje "Twoje Imperium" w kontrakcie Młynarskiej, który obowiązuje do czerwca jest punkt o tym, że jeśli ona zostanie zwolniona jej program też znika z anteny. Ponadto stacja musiałaby jej wypłacić wysokie odszkodowanie. Na razie Agata Młynarska może czuć się bezpiecznie. Wolicie ją w roli prowadzącej czy Annę Popek?   Zobacz:  Agata Młynarska odchodzi z TVP? Jest komentarz gwiazdy...   Agata Młynarska dalej poprowadzi "Świat się kręci"? Do obsady programu dołączyła też Anna Popek

Agata Młynarska o swojej przyszłości w TVP
TV-Show
Wiemy, do kiedy Agata Młynarska zostanie w TVP! Co dalej z jej karierą? Znamy jej plany!
Wiemy, do kiedy Agata Młynarska zostanie w TVP! Co dalej z jej karierą? Znamy jej plany!

Agata Młynarska jednak zniknie z TVP? Prowadząca i współautorka "Świat się kręci" nie ukrywa, że jej losy w programie stoją pod ogromnym znakiem zapytania. Młynarska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że jej umowa z Telewizją Publiczną wygaśnie już za kilka miesięcy. Czy gwiazda ma już plany na swoją dalszą karierę? Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu, zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie- powiedziała dziennikarka. Wydaje się, że Agata Młynarska rzeczywiście już chyba ma "plan b" ;). W tym samym wywiadzie gospodyni programu w TVP przyznała, że jest już blisko... posiadania prywatnej tv! To nie jest mój prywatny program.  Jeszcze nie mam swojej prywatnej telewizji, ale jestem już blisko. Czy Agata Młynarska jednak zostanie w TVP i dalej będzie pojawiać się w programie "Świat się kręci"? Z pewnością już wkrótce się dowiemy. Tymczasem gwiazda postanowiła odpocząć od pracy, show-biznesu i wybrała się nad morze.   Chcielibyście, żeby Agata Młynarska została w programie "Świat się kręci" ?   Zobacz także: Agata Młynarska po raz pierwszy szczerze o pracy z Anną Popek w "Świat się kręci"! Mają konflikt?   Agata Młynarska wypoczywa nad morzem. Dziennikarka zniknie z programu "Świat się kręci"?  

Agata Młynarska rozpoczęła współpracę ze stacją TLC
ONS
Newsy
Agata Młynarska ma nową pracę! Z którą stacją rozpoczęła współpracę była gwiazda TVP?
Agata Młynarska ma nową pracę! Z którą stacją rozpoczęła współpracę była gwiazda TVP?

Agata Młynarska została dyrektorem rozwoju TLC! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, dziennikarka na początku września rozpoczęła współpracę ze stacją i będzie odpowiadać za jej strategię na polskim rynku. Dyrektor zarządzająca Discovery Networks, Katarzyna Kieli, przyznaje, że to właśnie Agata Młynarska pozwoli stacji jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania widzów. Była gwiazda Telewizji Publicznej jest zachwycona swoją współpracą z międzynarodową marką.   Zobacz także: TYLKO U NAS: Agata Młynarska dostała wypowiedzenie z TVP! To koniec jej pracy w Telewizji Publicznej? Współpraca z TLC to dla mnie zupełnie nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że będę miała możliwość wykorzystania swojego dotychczasowego doświadczenia w realizacji pomysłów, które pozwolą polskiej publiczności odnaleźć siebie w tej silnej, międzynarodowej marce  - przyznała Agata Młynarska. Agacie Młynarskiej serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nowej pracy! Zobacz także: Sposoby dobrego organizatora: delegowanie, lista, ustalanie priorytetów   Agata Młynarska rozpoczęła współpracę ze stacją TLC.   Była gwiazda TVP została dyrektorem rozwoju stacji.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner