Agata Młynarska zarobi na chorobie
ONS

Młynarska podniosła się po chorobie. Teraz na niej zarobi

Agata Młynarska zarobi na chorobie
ONS

Agata Młynarska jeszcze do niedawna była prawdziwym synonimem pracoholizmu. Dziennikarka aż pięć razy w tygodniu prowadziła program "Świat się kręci", a weekendy przeznaczała na przygotownia do kolejnych odcinków. To w końcu odbiło się na jej zdrowiu i w maju Agata wylądowała w szpitalu, w którym spędziła kilka tygodni. Pobyt tam wyszedł jej na dobre, bo wróciła w doskonałej wręcz formie. Przypomnijmy: Młynarska pierwszy raz po wyjściu ze szpitala na salonach

Okazuje się, że czas spędzony w szpitalu zaowocował kolejnymi pomysłami. Po zabiegach i szczegółowych badaniach, Młynarska musiała przejść na dietę bezglutenową, co początkowo mocno ją przeraziło. W rozmowie z "Grazią" wyznaje, że zatrudniła dietetyczkę, z którą najpierw ustaliła jadłospis, a teraz... pisze książkę. Dziennikarka zamierza wydać poradnik dotyczący zdrowego żywienia dla osób, które pochłonięte są pracą.
 

W szpitalu przychodziła do mnie pani dietetyczka, która uczyła mnie, jak się poruszać w gąszczu zakazów i nakazów. Dzięki niej przekonałam się, że nie będę musiała do końca życia jeść tylko ryżu i marchewki! Podczas tych rozmów zrodził się też pomysł, żebyśmy napisały wspólnie książkę. I właśnie taki poradnik teraz powstaje. Będą w nim podpowiedzi, jak się odżywiać, jak sobie to wszystko zorganizować, gdy wychodzi się na cały dzień do pracy. może komuś przydadzą się moje doświadczenia - tłumaczy w "Grazii".


Kupicie taką książkę?

Zobacz: Młynarska przeszła operację. Pierwszy raz opowiedziała dlaczego trafiła do szpitala 

Agata Młynarska chwilę po ślubie. Pokazała obrączkę:

Więcej na temat Agata Młynarska
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30