Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Agata Młynarska oficjalnie z nowym partnerem

Dziennikarka już nie ukrywa swojego związku
Agata Młynarska już od jakiegoś czasu tworzy szczęśliwy związek z tajemniczym mężczyzną, którego prywatność starała się uchronić przed mediami. Prezenterka nie pokazywała się z nim publicznie, a na imprezach nie fotografowała się u jego boku. Aż do wczoraj! Agata Młynarska pojawiła się bowiem na uroczystej gali konkursu "Teraz Polska"w Teatrze Wielki w Warszawie. Znanej i lubianej celebrytce towarzyszył długo skrywany partner. Razem wyglądali na szczęśliwych i zakochanych.

Wszystko wskazuje na to, że świetny wygląd prezenterki Polsatu to nie tylko zasługa ciężkich ćwiczeń na siłowni, ale i wielkiej miłości.

Fajnie razem wyglądają?
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Młynarska o współpracy z Anną Popek
ONS
Newsy
Agata Młynarska po raz pierwszy szczerze o pracy z Anną Popek w "Świat się kręci"! Mają konflikt?

Agata Młynarska opowiedziała o współpracy z nową prowadzącą "Świat się kręci". Dziennikarka w rozmowie z Super Expressem przyznała, że o tym, że Anna Popek dołączy do grona gospodarzy programu, dowiedziała się z internetu. Agata Młynarska nie ukrywa, że ona sama nie miała wpływu na zatrudnienie Anny Popek. To był pomysł stacji. Ja się dowiedziałam o tym z wirtualnych mediów - przyznała Agata Młynarska. Agata Młynarska nie chciała odpowiedzieć na pytanie reporterki tabloidu, czy według niej Agata Popek radzi sobie w roli prowadzącej program. To jest dla mnie niezręczna sytuacja, ponieważ nie uważam, by moim zadaniem było ocenianie kogokolwiek i mówienie o tym, jak sobie radzi (...) My się z Anią znamy bardzo długo. Prowadziłyśmy razem Sylwestry, różne programy. Ja nie mogę powiedzieć, o żadnym ze swoich kolegów tu w pracy, że kogoś lubię, albo nie lubię. Po prostu pracujemy razem i to jest najważniejsze. Przypominamy, że Anna Popek zadebiutowała w roli prowadzącej "Świat się kręci" na początku kwietnia br. Nowa gospodyni show już  w pierwszym odcinku zaskoczyła wszystkich odważnym wyznaniem, że ma słabość do... trójkątów.   Waszym zdaniem Anna Popek sprawdza się w roli gospodyni programu?   Zobacz także: Agata Młynarska o odejściu Grażyny Torbickiej z TVP: "Grażyna była dla mnie Boginią. To koniec..."   Agata Młynarska o współpracy z Anną Popek. O przejściu Anny Popek do programu Agata Młynarska dowiedziała się z mediów.  

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie sprzed 23 lat
Newsy
Paulina Młynarska ostro odpowiada na plotki i informuje: "Tata ma się lepiej"

Paulina Młynarska nie chce odpuścić i pozywa portale, które napisały o tym, że ona i jej siostra Agata Młynarska oddały swojego ojca Wojciecha Młynarskiego do domu opieki.  Pisarka była gościem "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o tym, jak czuje się jej tata i kto się nim opiekuje. Paulina Młynarska o stanie zdrowia swojego taty Od jakiego czasu cała moja rodzina koncentruje się na tym, żeby wspierać mojego tatę, który jest bardzo ciężko chory. (...) Tata ma się lepiej i przy nim wszyscy czuwamy, bo to nasz kochany tata - powiedziała w śniadaniówce Paulina Młynarska.    Młynarska zdradziła, że już pozwała jeden z serwisów, bo wiadomość o tym, że z siostrą oddały ojca do domu opieki bardzo ją zabolała.  Ta wiadomość ukazała się wtedy, kiedy wyszedł właśnie ze szpitala i znalazł się pod opieką swojej życiowej partnerki i naszą.  Było to strasznie przykre, że to obiegło całe media - opowiadała Młynarska. Dla pisarki jest to szczególnie bolesne, bo wie, jak to zostało odebrane przez ludzi czytających takie informacje.  Wydźwięk jest taki:  wylansowały się na jego nazwisku , bo wszystko co zrobiłyśmy to przecież dzięki nazwisku. Dybią na spadek, a starego ojca wsadziły do domu opieki. Młynarska będzie walczyć o przeprosiny serwisu za pisanie nieprawdy. Zobacz:  Paulina i Agata Młynarskie nie oddały ojca do domu opieki! Dziennikarka ostro: Kłamstwo! Pozywamy do sądu!   Paulina Młynarska, Agata Młynarska razem z ojcem Wojciechem Młynarskim:   Paulina Młynarska ze swoją córką Alicją:   Paulina Młynarska

Agata Młynarska z córką Sylwią pozuje do zdjęć
East News
Newsy
Agata Młynarska wydaje córkę za mąż! Znamy datę i szczegóły uroczystości!

Córka Agaty Młynarskiej, Sylwia Mor, wychodzi za mąż! Jej wybrankiem jest wieloletni narzeczony, Jakub. Jak donosi magazyn "Party", uroczystość odbędzie się już 20 października w Warszawie i będzie miała rodzinny charakter. To dla mnie ogromne przeżycie i na pewno nie obędzie się bez wzruszeń. Powierzam Kubie swój wielki skarb i wierzę, że stworzą razem wspaniałą rodzinę – zdradziła "Party" Młynarska.   Agata Młynarska odda córce swoją suknię ślubną? W jakiej stylizacji wystąpi tego dnia Sylwia Mor ? Suknię ślubną, tę wymarzoną, w kolorze pudrowego różu, uszyje dla przyszłej panny młodej Lilith – zaprzyjaźniona z Agatą projektantka i autorka wielu jej scenicznych kreacji. Obiecałam Sylwii, że dostanie ją ode mnie w prezencie – dodaje przejęta mama panny młodej. Zobacz także: Najgłupsza plotka jaką usłyszała o sobie Agata Młynarska? "Wredna córka..." Ślub córki natchnął Agatę Młynarską do inauguracji innego ważnego wydarzenia! Już 2 października ruszy wspólna akcja telewizji TLC i Fundacji Rak’n’Roll. Cel? Znaleźć pannę młodą, która powie „tak” w sukni ślubnej dziennikarki. Z mojej sukni ślubnej powstanie kreacja dla innej panny młodej, która swój budżet na ten cel wpłaci na konto Fundacji Rak'n'Roll – mówi Agata.   Kreację Młynarskiej, zgodnie z życzeniem panny młodej, która ją kupi, przerobi Magdalena Socha-Włodarska – ekspertka programu „Sposób na suknię". Nam podoba się pomysł i szczytny cel! A Wam? ZOBACZ:  Agata Młynarska o księżnej Dianie: "Dzięki niej księżna Kate mogła wyjść za Williama!" Dlaczego? W październiku Agata Młynarska wydaje córkę za mąż Dziennikarka jest "przyszywaną" mamą Sylwii Mor. 20 lat temu Młynarska została jej opiekunem prawnym.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner