Andrzej i Agata Dudowie na weselu

Andrzej Duda z żoną na rodzinnym weselu! Zobacz, jak prezentowała się Agata Duda! ZDJĘCIE

Andrzej i Agata Dudowie na weselu

 

Andrzej Duda do ostatniej chwili trzymał swojego brata ciotecznego w niepewności. Jego krewny nie wiedział, czy prezydent zdoła pojawić się na jego ślubie. Ostatecznie jednak Andrzej Duda wraz z małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą, przybyli punktualnie do bazyliki na Świętym Krzyżu, aby uczestniczyć w tej pięknej, rodzinnej uroczystości.

 

Na ślubnym kobiercu stanął siostrzeniec ojca prezydenta RP, Jana Dudy oraz jego ukochana, Joanna. Ślubu udzielił im ojciec Dariusz Malajka. Później małżonkowie oraz ich goście przenieśli się do pensjonatu "Anioł Wita" w Krajnie. Portal echodnia.eu dotarł do szczegółów tej imprezy. Państwo młodzi otworzyli parkiet tańcząc do piosenki "Śniadanie do łóżka" Andrzeja Piasecznego. W tle widać było fontannę iskier oraz chmury dymu. 

 

Zobacz także: Jasne kolory dodają kilogramów? Nic z tych rzeczy! Pierwsza Dama właśnie udowodniła, że biały może wyszczuplić!

 

Agata Duda jak zawsze prezentowała się bardzo elegancko. Żona prezydenta RP na tę okazję wybrała suknię w gołębim kolorze, ozdobioną mieniącymi się aplikacjami. Całość dopełniła dodatkami w kolorze fuksji: szpilkami oraz torebką. Całą kreację Agaty Dudy widać na zdjęciu, które pojawiło się na Facebooku kapeli, która grała na weselu.

 

Zobacz: Agata Duda przechodzi stylową metamorfozę! Zobaczcie jej nową kreację

 

Jak wam się podoba kreacja Agaty Dudy? Chcielibyście spotkać parę prezydencką na weselu?

 

POLECAMY: NEWS DNIA! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się!

 

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda na weselu!

Facebook

Lubicie jej styl?

Agata Duda w białej stylizacji świętuje Dzień Flagi
East News

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55