Party Stories
Agata Paskudzka, Piotr Rubik
ONS
Newsy

Agata i Piotr Rubikowie nie będą pracować razem

Wbrew plotkom kompozytor sam zajmuje się promocją płyty, a Agata opiekuje się córeczką

Czas, który Piotr Rubik (41) dał sobie na nacieszenie się Helenką, właśnie się kończy. Kompozytor pracuje nad promocją swojego nowego albumu „Santo Subito”, który od 2 października będzie w sprzedaży.

Z tego powodu Piotr bierze udział w różnych programach telewizyjnych, m.in. dyrygował orkiestrą w pierwszym odcinku szóstej edycji „Jak Oni śpiewają”. Trwają też przygotowania do trasy koncertowej, którą Rubik planuje na styczeń 2010 roku. Jednak nie uczestniczy w nich jego żona.

Kompozytor stanowczo dementuje pojawiające się w mediach informacje, że Agata (23) ma pełnić funkcję jego menedżera. – Nigdy ze mną nie współpracowała i w przyszłości również nie będzie – mówi „Party” Rubik.

Para nie chce łączyć życia prywatnego z zawodowym. Na razie Agata cały czas poświęca wychowaniu córeczki, a o karierze dziennikarskiej (skończyła studia na tym kierunku) pomyśli, gdy mała trochę podrośnie.

(ŁZA)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Władca ludzkich serc
Piotr Rubik w ciągu kilku lat zmienił się z mało znanego prezentera w megagwiazdę. Już w lutym okaże się, czy swoją muzyką filmową podbije amerykański rynek.

Nie ma chyba artysty, który poznawszy smak wielkiego sukcesu we własnym kraju, nie chciałby spróbować swych sił za oceanem. „Fabryka snów”, magiczne Hollywood czeka na wielkie talenty. „Dostałem propozycję skomponowania muzyki do amerykańskich filmów. Ale rozmowy ciągle jeszcze trwają” – mówi Piotr Rubik w rozmowie z „Party”. Nie chce jeszcze zdradzać tytułów ani fabuły filmów. By nie zapeszyć. „Decyzja w tej sprawie miała być podjęta już na początku stycznia, ale termin został przesunięty na połowę lutego”. Wygląda na to, że to, co wielu artystom wydaje się niemożliwe do zrealizowania, on ma na wyciągnięcie ręki. Czy uda mu się doścignąć wielkiego polskiego kompozytora Jana Kaczmarka, który za muzykę do filmu „Marzyciel” zdobył Oscara? Na razie kompozytor skupiony jest na planowanych na wiosnę koncertach w Stanach Zjednoczonych. „6 kwietnia wystąpimy w Nowym Jorku, 11 i 12 kwietnia w Chicago” – opowiada muzyk. „Ustalamy jeszcze termin koncertu w Toronto”. Publiczność w Stanach będzie mogła posłuchać „Tryptyku Świętokrzyskiego”. Ten rok będzie dla Piotra wyjątkowy jeszcze z dwóch innych powodów. Po pierwsze, we wrześniu muzyk skończy 40 lat. Po drugie, już wkrótce zapewne poślubi swoją ukochaną, 22-letnią modelkę Agatę Paskudzką. Oboje nie wyobrażają sobie bycia razem bez ślubu kościelnego. Brylantowy pierścionek na dłoni Agaty wskazuje, że ten ważny moment zbliża się wielkimi krokami. Jak dotąd wszystkie szczegóły ceremonii owiane są tajemnicą, wiadomo tylko, że będzie to „wielka tajna uroczystość dla najbliższych”. Piotr zdradził też, że do ślubu… nie pojedzie na motorze – te szybkie maszyny to jego wielka pasja. To właśnie miłość Agata i Piotr...

Agata i Piotr Rubikowie
ZOOM
Newsy
Agata i Piotr Rubikowie zamieszkają w nowym domu
Jeszcze przed świętami Agata i Piotr przeprowadzą się do nowej willi w Wilanowie

Pod koniec listopada Agata (24) i Piotr (43) Rubikowie skończyli remont swojego nowego domu. Willa w Wilanowie ma 370 metrów kwadratowych powierzchni i będzie utrzymana w nowoczesnym stylu. – Razem z Piotrem wymyśliliśmy, jak mają wyglądać wnętrza i wyszukaliśmy do nich dodatki, ale realizacją naszych pomysłów zajęły się zaprzyjaźnione projektantki – zdradza w rozmowie z „Party” Agata. Przeprowadzkę para planuje przed 13 grudnia, czyli przed koncertem Piotra w Sali Kongresowej, promującym jego najnowszy album „Opisanie świata”. – Mam nadzieję, że wszystko się uda i święta spędzimy już w Wilanowie – mówi kompozytor. (MJB) 

S.LESZCZYŃSKI/ AG. MAZUR
Newsy
Piotr Rubik i Agata Paskudzka
Huczne, rodzinne i po polsku. Piotr Rubik i Agata Paskudzka planują ślub na lato przyszłego roku.

Wesele ma być na kilkaset osób, a więc musi sporo kosztować. Rubik o tym pomyślał i już zaczął zbierać pieniądze. Kompozytor napisał dwa oratoria: na 750-lecie Gorzowa Wielkopolskiego (które zostanie wykonane 9 grudnia) i Krakowa (koncert odbył się w czerwcu). Ponoć dostał za nie ponad 700 tys. złotych. Wiosną ma rozpocząć pracę w Hollywood i stworzyć muzykę do dwóch filmów, za – jak się mówi – bardzo wysoką gażę. Rubik (39) i o 18 lat od niego młodsza Agata Paskudzka, studentka dziennikarstwa i II Wicemiss Polonia 2005, powiedzą sobie „tak” już niedługo. „Wesele zaplanowaliśmy na 2008 rok, nie mogę jeszcze zdradzić innych szczegółów” – powiedział „Party” Rubik. Agata to nie pierwsza miłość Piotra. „Mam za sobą trudne przeżycia” – wyznał niedawno i dodał, że jego poprzedni związek trwał dwa lata. (MK)

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner