Mat. prasowe

Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" wciąż są razem?! Internauci zapytali rolnika o rozstanie! Co odpowiedział?

Mat. prasowe

Rozstanie Agaty i Łukasza z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaskoczyło chyba wszystkich. Para poznała się i zakochała w sobie na planie show TVP. Rolnik już od pierwszego spotkania nie ukrywał, że to właśnie Agata jest jego faworytką - Łukasz zdecydował, że właśnie z nią chce stworzyć związek. Co więcej, para zaręczyła się w jednym z ostatnich odcinków "Rolnika"! Wszyscy czekali więc na informacje o ślubnych planach pary, ale kilka miesięcy temu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Zakochani skasowali ze swoich profili na Instagramie wspólne zdjęcia i szybko okazało się, że podjęli decyzję o rozstaniu. Ale czy na pewno? 

Internauci zapytali rolnika o rozstanie z Agatą

Ostatnio Łukasz opublikował w sieci swoje najnowsze zdjęcie, na którym pochwalił się swoją metamorfozą. Rolnik znacznie ściął włosy i pozbył się brody. 

Uprawiajmy miłość długimi dotykami 😊krótkimi oddechami 🤫nieskończonym spełnieniem 👌 Kolekcjonując chwilę ważne ❕ spalać na popiół iskry ✨ szaleństwa. Uciec w marzenia i łapać oddech wiatru 💨 Nosić banan 🍌 na ustach nawet kiedy włosy 💇 odrastają... Pozdro z klimatyzacją i żarem z Nieba 💭 🏜 ☀ - napisał Łukasz pod swoim zdjęciem. 

Internauci byli pod wrażeniem nowego wyglądu rolnika, ale pod jego zdjęciem pojawiły się również pytania o... Agatę! Niektórzy internauci próbowali dowiedzieć się, czy informacje o ich rozstaniu są prawdziwe. Pojawiły się również sugestie, że Łukasz i Agata wciąż są razem! Jak skomentował to rolnik? Co ciekawe, Łukasz nie zdementował tych wpisów!

- To z Panią Agatą koniec?- próbowała dowiedzieć się internautka. 
- nie powiem Ciiiii iiii- odpowiedział rolnik. 
- Mi się wydaje że to całe rozstanie to tylko taki żart,żeby utrzeć nosa tym którzy w tą miłość wątpili 👌A później będzie zaskoczenie 😁- skomentowała kolejna internautka. 
- 😜- odpowiedział Łukasz. 

Zaskoczeni? Myślicie, że Agata i Łukasz rzeczywiście wciąż są razem? 

Agata i Łukasz poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony".

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Kilka miesięcy temu okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu. Niektórzy internauci uważają jednak, że para wciąż jest razem.

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08