Agata Duda w czarnym żakiecie, Ilona Felicjańska w błękitnym płaszczu
Eastnews

Agata Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej! Co w nim było?

Agata Duda w czarnym żakiecie, Ilona Felicjańska w błękitnym płaszczu
Eastnews

Agata Duda znów pojawia się publicznie!​ Pierwsza Dama odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej! Modelka napisała list do Agaty Dudy z prośbą o odwiedzenie Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” w Cholewiance koło Kazimierza Dolnego. Pierwsza Dama zgodziła się przyjechać do ośrodka! Jak modelka wspomina to spotkanie?

Młodzież w ośrodku była zachwycona panią Agatą. Czuła się u nas swobodnie. Była bardzo zainteresowana tym, co się tutaj dzieje. Po tej wizycie zostały poczynione pewne kroki. Pierwsza dama odwiedziła ośrodek po cichu, bez zbędnego medialnego szumu. Poproszono nawet o to, aby na miejscu nie było żadnych fotoreporterów ani telewizji. - mówi Ilona Felicjańska w rozmowie z Faktem.

Ilona Felicjańska od kilku lat walczy z chorobą alkoholową, pomaga różnym ośrodkom, które opiekują się osobami uzależnionymi. Ośrodek, który odwiedziła Agata Duda, miał poważne problemy:

Potrzebne były 3 miliony złotych na wsparcie placówki, m.in. na nową siedzibę. Tamtejsze warunki wołają o pomstę do nieba. To obraz nędzy i rozpaczy. Problemy z alkoholem, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży wciąż są u nas piętnowane. Panuje wielki, społeczny ostracyzm dla uzależnionych osób – powiedziała w rozmowie z Faktem modelka.

Brawo dla Pierwszej Damy i Ilony Felicjańskiej!

 

Zobacz: Agata Duda wreszcie zabrała głos! "Pozdrawiam wszystkich, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie". O czym mówi?

 

Agata Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej

Agata Duda na święcie flagi państwowej
East news

 

Ilona Felicjańska jest zachwycona Agatą Dudą.

Modowa wpadka Ilony Felicjańskiej na pokazie Macieja Sieradzkiego
ons.pl

Więcej na temat Ilona Felicjańska Agata Duda
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01