Agata Duda, Andrzej Duda
Eastnews

Czym zajmie się Agata Duda? Już wiadomo, co będzie robić pierwsza dama!

Agata Duda, Andrzej Duda
Eastnews

Czym zajmie się Agata Duda?


Agata Duda przez ostatnie lata była nauczycielką języka niemieckiego w jednym z krakowskich liceów. Żona Andrzeja Dudy nie pojawi się jednak 1 września w szkole, bo jako pierwsza dama musiała zrezygnować z pracy. Czym zajmie się teraz?


Jak podaje tygodnik “wSieci”, Agata Duda obejmie honorowy patronat  nad tenisowym memoriałem im. Marii i Lecha Kaczyńskich, który odbędzie się 21–25 sierpnia na kortach tenisowych warszawskiej Legii. To będzie druga oficjalna impreza, na której Agata Duda pojawi się w roli pierwszej damy. Ostatnio towarzyszyła mężowi w Radzyminie podczas obchodów święta Wojska Polskiego. Teraz na warszawskich kortach pojawi się sama! Jakie są jej dalsze plany?
 

Moja żona zawsze była bardzo samodzielna. Miała swoją pracę, do której 1 września nie wróci. Podejmie służbę, ale w tej chwili formuje grupę swoich współpracowników i rozważa, czym konkretnie się będzie zajmować -  powiedział prezydent w rozmowie z “Faktem”.
 

Jolanta Kwaśniewska prowadziła fundację, Maria Kaczyńska wspierała wiele organizacji charytatywnych. Czy w tym kierunku również pójdzie Agata Duda? Odpowiedź na to pytanie poznamy w najbliższych tygodniach.
 

 
Agata Duda na zaprzysiężeniuAgata Duda, Andrzej DudaAgata Duda, Andrzej Duda

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36