Agata Duda rozdaje prezenty
Newsy

Obraz Agaty Dudy sprzedany za 15 tysięcy złotych! Zobaczcie to cudo! Mamy ZDJĘCIA

Obraz Agaty Dudy sprzedany za 15 tysięcy złotych! Zobaczcie to cudo! Mamy ZDJĘCIA
Andrzej Duda tłumaczy, dlaczego Agata Duda milczy
Newsy
Dlaczego Agata Duda milczy? Andrzej Duda broni żony przed atakami! "To ona podjęła decyzję, by..."
Prezydent uważa, że jego żona świetnie radzi sobie w roli Pierwszej Damy!

Andrzej Duda wytłumaczył, dlaczego jego żona  Agata Duda,   konsekwentnie milczy na temat najważniejszych spraw społecznych, a przede wszystkim tych dotyczących praw kobiet. Pierwsza Dama RP nie zabrała głosu m.in. w sprawie ustawy zaostrzającej prawo antyaborcyjne. Co na to jej mąż?   Dlaczego Pierwsza Dama milczy? Andrzej Duda w rozmowie z tygodnikiem "wSieci" mówi wprost: jego żona Agata Duda nie jest politykiem i nie ma takiego obowiązku, aby zabierać głos w sprawach ważnych dla Polski: Nie ma w dodatku takiego obowiązku. T o ja jestem politykiem, a nie ona. Ona jest Pierwszą Damą - stwierdził prezydent. Prezydent ma również żal, że Agata Duda jest atakowana przez lewicowe media za swoją bierną postawę. Jednocześnie przekonuje, że Pierwsza Dama wywiązuje się ze swoich obowiązków: Niestety, atakują także moją żonę. Ubolewam nad tym. Zapewniam, że Agata jest osobą niezależną. To ona podjęła decyzję, by nie udzielać żadnych wywiadów. Realizuje obowiązki właściwe - jej zdaniem - dla Pierwszej Damy, wspiera akcje dobroczynne, pomaga ludziom, nie ukrywa tego przed mediami. Jest bardzo aktywna. Ci, którzy uważnie ją obserwują i uczciwie oceniają, doskonale to wiedzą - mówi Andrzej Duda. Co myślicie o słowach prezydenta? Czy Agata Duda rzeczywiście nie ma obowiązku wypowiadać się na temat spraw społecznych czy powinna jednak stawać w obronie praw kobiet?   Zobacz: Andrzej i Agata Dudowie znowu mają kryzys? Głos zabrał ojciec prezydenta   Agata Duda i Andrzej Duda wspierają się!   Agata Duda milczy w sprawach społecznych.   Agata Duda ma jednak poczucie, że dobrze wypełnia swoje obowiązki.

Agata Duda w granatowej garsonce
Newsy
Agata Duda babcią?! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie!
Agata Duda babcią?! Zdobyła się na bardzo szczere wyznanie!

Agata Duda chce zostać babcią! Podczas wizyty pierwszej damy w Nowym Jorku pod polskim konsulatem czekały na nią trzy matki ze swoimi pociechami. Żona Andrzeja Dudy znalazła dla nich chwilę i zrobiła sobie zdjęcia, a także zamieniła kilka zdań. Dla młodych matek to było nie lada przeżycie, a Agata Duda zachwycała się maleństwami i była wyraźnie zachwycona. Pod koniec wizyty zdobyła się nawet na szczere wyznanie! Pierwsza dama zażartowała, że mogłaby być już babcią: Ja się śmieję, że mogłabym... że jestem gotowa zostać babcią! Wideo, na którym padły te słowa, w sieci robi furorę. Warto zauważyć, że nie tak dawno na podobne wyznanie zdobył się Andrzej Duda. Prezydent zakomunikował to jednak za pośrednictwem Twittera. W jednym z postów zaznaczył, że jest gotowy zostać dziadkiem. A co na to wszystko Kinga Duda? Córka prezydenckiej pary ma zaledwie 20 lat i jak na razie skupia się na studiach. Na dzieci z pewnością kiedyś przyjdzie pora, ale musimy zmartwić państwa Dudów, że w muszą jeszcze trochę poczekać.   Zobacz:  Agata Duda z mężem na dożynkach! Prezydentowa założyła kolorową sukienkę w kwiaty. Stylowo? SONDA   Agata Duda wyznała, że chciałaby być babcią   Czy Agata Duda byłaby dobrą babcią?

Anna Lewandowska i Agata Duda spotkały się w Pałacu Prezydenckim
(fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)
Newsy
Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! O czym rozmawiały? ZDJĘCIA
Agata Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! O czym rozmawiały? ZDJĘCIA

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z Anną Lewandowską w Pałacu Prezydenckim! Przypominamy, że znana trenerka i żona Roberta Lewandowskiego niedawno została wybrana na stanowisko prezesa Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska.   Z tej okazji, Agata Duda postanowiła zaprosić ją na spotkanie i pogratulowała sportsmence nominacji, życząc jej jednocześnie sukcesów w działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością. Jak czytamy na stronie Kancelarii Prezydenta, trenerka przekazała zaś Małżonce Prezydenta RP zaproszenie do kibicowania sportowcom podczas Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które w marcu 2017 r. odbędą się w Austrii.   ZOBACZ:  Na meczu Polska-Dania nie mogło ich zabraknąć! Piękne WAGs mocno kibicowały swoim partnerom ZDJĘCIA   O czym rozmawiały Pierwsza Dama i żona Roberta Lewandowskiego? Jednym z tematów ich rozmowy było to, jak duże znaczenie ma aktywność sportowa w życiu niepełnosprawnych.   Pierwsza Dama i Anna Lewandowska zgodziły się co do tego, że bardzo ważną rolę pełni integracja z osobami z niepełnosprawnością, ma bowiem olbrzymie znaczenie w tworzeniu wrażliwej i odpowiedzialnej wspólnoty, czytamy na stronie prezydenta Andrzeja Dudy. Zdjęcia Ani Lewandowskiej i Agaty Dudy szybko obiegły Internet, a jedną z osób, która jako pierwsza je skomentowała była... Dorota Wróblewska. Co napisała? Anna Lewandowska podczas spotkania z Agatą Dudą.   Trenerka i Pierwsza Dama szybko znalazły wspólny język!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner