Braciak Buzek
1/7
Braciak Buzek

Tak radosnej i roześmianej nie widziano jej od miesięcy. On też już od dawna nie miał tak pełnego czułości spojrzenia. Na pierwszy rzut oka widać, że uczucie, które zrodziło się niedawno między Agatą Buzek i Jackiem Braciakiem, obojgu bardzo służy. O tym, że mają się ku sobie, plotkowano już w połowie października, ale wtedy mało kto w to wierzył. Teraz jednak są na to dowody i nie chodzi tylko o zdjęcia ze spaceru, podczas którego para nie szczędziła sobie czułości. Jak udało nam się dowiedzieć, Buzek niedawno wyprowadziła się ze swojego domu pod Warszawą i zamieszkała z Braciakiem na Saskiej Kępie.

ZOBACZ: Agata Buzek i Jacek Braciak są parą? Tabloid pokazał zdjęcia i... ruszyła lawina spekulacji

2/7
Braciak Buzek

Często ich można spotkać w znajdującym się nieopodal mieszkania Jacka parku Skaryszewskim. Czasem on sam wychodzi rano na spacer z psem Agaty, a potem idzie wypić espresso do jednej z uroczych kawiarenek przy ulicy Francuskiej. Coraz częstszym gościem w mieszkaniu aktora jest mama Agaty. Pani Ludgarda Buzek w październiku poszła z córką na uroczystą premierę filmu „Kler”, w którym Jacek zagrał jedną z głównych ról. Wtedy nikt nie zwrócił na to uwagi. Dziś jej obecność na tym pokazie nabiera innego znaczenia i pozwala sądzić, że mama Agaty akceptuje rewolucyjne zmiany, które nastąpiły w życiu jej córki.

3/7
Braciak Buzek

Z Jackiem Agatę musi łączyć wyjątkowa więź. Oboje znają się od dawna, ale dopiero kilka miesięcy temu, kiedy zaczęli razem pracować na planie filmu „Córka trenera”, mieli okazję dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Wspólne chwile, rozmowy w przerwie między nagrywaniem kolejnych scen zbliżyły ich do siebie. I choć ani ona, ani on nie mieli dotąd szczęścia w miłości, postanowili spróbować kolejny raz.

4/7
Braciak Buzek

Znajomi Buzek i Braciaka trzymają za nich kciuki. Twierdzą, że Agatę i Jacka wiele łączy, bo oboje mają talent, odnoszą sukcesy, uwielbiają grać, ale nie lubią bywać na salonach. Jacek wie, że Agata ma szansę na wielką, międzynarodową karierę, i mocno jej kibicuje. Sam też nie narzeka na brak pracy, bo wielu reżyserów chce go obsadzać w swoich filmach. Propozycji ciekawych ról ma pod dostatkiem od lat, nie miał jednak do tej pory stabilizacji w życiu prywatnym.

5/7
Braciak Buzek

Choć Jacek pytany o miłość w wywiadach zawsze bagatelizował tę kwestię, to ci, który go dobrze znają, wiedzą, że bardzo brakowało mu tego uczucia. Miejmy nadzieję, że dzięki Agacie Buzek to wreszcie się zmieni.

6/7
Braciak Buzek
7/7
Braciak Buzek
Więcej na temat Agata Buzek Jacek Braciak