Afery z udziałem Ronaldo Ronaldo przegiął! Za to zagranie na mundialu powinien wylecieć z boiska! "To powinna być czerwona kartka!" Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo
Afery z udziałem Ronaldo
1/5
Afery z udziałem Ronaldo

 

Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale jest też jednocześnie najbardziej kontrowersyjnym. Afery z jego udziałem co jakiś czas pojawiają się w mediach. I nikogo już nie dziwi, kiedy piłkarz pokazuje swoje gwiazdorskie humory. Gorący, portugalski temperament sprawia, że często jest gościem na pierwszych stronach gazet. A wśród kibiców budzi skrajne uczucia. Jedni go kochają i uwielbiają za ogromny talent, a drugim ciężko przychodzi oglądanie kolejnych fochów gwiazdy futbolu.

 

Zobacz: Ronaldo zapłacił 375 tys. dolarów za milczenie kobiecie, którą zgwałcił. Teraz kolejna ofiara oskarża go o gwałt!

 

Przygotowaliśmy galerię z największymi aferami Cristiano Ronaldo. Oczywiście nie zabraknie wśród nich afer seksualnych, które wstrząsnęły światem, nie tylko piłkarskim. Zajrzyj do galerii i sprawdź, czym jeszcze niechlubnie zasłynął piłkarz. Spokojnie możemy go nazwać królem skandali!

 

Zobacz także: Już wiadomo, jak Cristiano Ronaldo będzie się bronić w sprawie o gwałt. To KONIEC jego piłkarskiej kariery?

 

2/5
Ronaldo przegiął! Za to zagranie na mundialu powinien wylecieć z boiska! "To powinna być czerwona kartka!"
EastNews

 

Kłótnia z Platinim

 

Jedną z pierwszych afer Cristiano Ronaldo, którą zapamiętał świat piłkarski było zignorowanie ówczesnego szefa UEFA, Michela Platiniego. Piłkarz podczas odbierania pucharu dla najlepszego piłkarza, nie podał mu ręki. Podziękował wszystkim oprócz szefa UEFA. A wszystko dlatego, że Platini podczas jednego z wywiadów powiedział, że puchar powinien otrzymać piłkarz z Niemiec. Ronaldo poczuł się pominięty i obrażony tym faktem!

3/5
Cristiano Ronaldo
East News

Afery seksualne Cristiano Ronaldo

 

Molestowanie seksualne w świecie piłkarskim wychodzi na jaw coraz częściej. Często zdarza się jednak, że ofiary zgadzają się na ugody. Finansowe rekompensaty to najczęściej wybierana forma zadośćuczynienia.

 

Zobacz:  Już wiadomo, jak Cristiano Ronaldo będzie się bronić w sprawie o gwałt. To KONIEC jego piłkarskiej kariery?

 

Jak się okazuje Ronaldo, którego opinia do tej pory pod tym względem była nienaruszona, również został oskarżony o gwałt. Piłkarz zaprzecza doniesieniom, ale nie zmienia to faktu, że sponsorzy powoli wycofują się z kontraktów z gwiazdą futbolu. Dotąd mógł szczycić się świetną opinią, a teraz jest bohaterem skandalu, który może bardzo poważnie zaszkodzić jego karierze.

 

Oskarżenie o gwałt...

 

Kathryn Mayorga oskarżyła piłkarza o gwałt, który miał się wydarzyć podczas wakacji w Las Vegas w 2006 roku. Kobieta poszła na ugodę i sprawa została zatuszowana, jednak zdecydowała się ją ujawnić dopiero teraz z powodu traumy, jaką przeżyła. Ronaldo zaprzecza, a finał sprawy najprawdopodobniej skończy się dopiero w sądzie!

4/5
Cristiano Ronaldo
East News

Ronaldo wyrywa dziennikarzowi mikrofon

 

Kolejną kontrowersyjną sytuacją, którą wszyscy zapamiętali było zabranie dziennikarzowi mikrofonu i wyrzucenie go, uwaga... do stawu. Reporter telewizji Correio da Manha chciał zadać piłkarzowi kilka pytań, jednak już po pierwszym z nich, Ronaldo tak się zdenerwował, że wyszarpnął mu mikrofon. Powodem złości miał być fakt, że stacja notorycznie publikowała nieprawdziwe plotki na temat gwiazdora.

 

5/5
East News

 

Afera koszulkowa Euro 2016

 

Mecz Portugalii z Islandią z 2016 roku zapisał się w historii futbolu nie tylko za sprawą wyniku, ale głównie przez zachowanie Cristiano Ronaldo. Mecz zakończył się remisem i piłkarz nie krył swojej wściekłości. Ostentacyjnie odmówił wymiany koszulki z piłkarzem z przeciwnej drużyny. Zachowanie Portugalczyka zostało ostro skrytykowane i nie po raz pierwszy usłyszał, że nie potrafi przegrywać.

Więcej na temat Cristiano Ronaldo