Herbuś skomentowała aferę z Herde
ONS
Newsy

Herbuś załamana. Afera z Herde mocno się odbiła na jej karierze

Co zamierza zrobić?

Początek roku przyniósł największą w polskim show-biznesie aferę związaną z menadżerami gwiazd. Edyta Herbuś, a potem kilka innych gwiazd, zerwała współpracę z Małgorzatą Herde. Tabloidy zaczęły informować o oszustwach agentki na niespotykaną wręcz skalę i wydawało się, że sprawa będzie miał swój finał w sądzie. Tak się jednak nie stało. Przypomnijmy: "Takich, którzy kradną jak Herde, jest więcej"

Jeśli wierzyć doniesieniom prasy, najbardziej skutki całej afery odczuwa właśnie Herbuś. Dzisiejszy "Fakt" informuje, że Edyta jest zdania, iż skandal z Herde pokrzyżował jej plany i wpłynął negatywnie na karierę aktorki, na której jej tak bardzo zależy. Podobno nie może znaleźć też nowego menadżera. Sama zainteresowana nie wypowiada się na ten temat, ale dużo bardziej rozmowni okazują się jej znajomi.
 

Edyta uważa, że afera z Herde zaszkodziła jej karierze. Chodzi i się żali na Małgosię, że teraz nikt nowy nie chce z nią współpracować, i co gorsza, boi się, że ten stan rzeczy utrzyma się dalej - cytuje znajomego Herbuś "Fakt".


Myślicie, że to prawda? Może Edyta Herbuś chce teraz inaczej pokierować swoją karierą niż za czasów Herde?

Zobacz: Krupińska szczerze o rozstaniu z Herde. Teraz wiedzie jej się lepiej

Herde z gwiazdami na salonach:

Małgorzata Herde we Wprost
ONS
Newsy
Herde chce wrócić do pracy z gwiazdami? Skomentowała aferę z oszustwami w tabloidzie
Nowe szczegóły skandalu

Medialny serial z Małgorzatą Herde w roli głównej zdaje się nie mieć końca. Codziennie na jaw wychodzą nowe szczegóły wielkiej afery, w której tabloidy oskarżają byłą menadżerkę gwiazd o poważne nadużycia finansowe względem swoich podopiecznych. Ta jednak zdaje się nie przejmować całą sytuacją, bo jak gdyby nigdy nic, popija swojego ulubionego szampana w jednej z europejskich stolic. Przypomnijmy: W Polsce afera, a Herde wyjechała z kraju i pławi się w luksusach Tego samego nie mogą powiedzieć jej byłe już klientki. Dzisiejsze wydanie "Faktu" donosi bowiem, że konto Edyty Herbuś zajął już komornik, a wszystko przez niezapłacony podatek od kwoty, którą w rzeczywistości przejęła ponoć Herde. Według relacji dziennika to właśnie w ten sposób Edyta dowiedziała się o tym, że pieniądze za kontrakt reklamowy trafiły do menadżerki. "Fakt" spekuluje, że takiego samego losu obawia się Aleksandra Kwaśniewska .   Piękna tancerka nie otrzymała pieniędzy za reklamę. Menedżerka wciąż ją zwodziła, twierdząc, że musi spokojnie poczekać na wyjaśnienie sprawy. A mówimy o kwocie opiewającej na kilkaset tysięcy złotych! O prawdzie Herbuś dowiedziała się w okrutny sposób. Na konto Edyty wszedł komornik domagając się zapłacenia podatku od wzbogacenia. Herbuś tłumaczyła, że nie mogła tego zrobić, bo wciąż nie otrzymała pieniędzy za reklamę. Komornik otworzył jej oczy. Teraz Kwaśniewska martwi się, że podobna sytuacja może i ją spotkać. W końcu ona także nie uiściła podatku od wynagrodzeń, których nigdy nie ujrzała na oczy! - czytamy w "Fakcie". Co na to sama Herde? W rozmowie z dziennikiem nie chce komentować całej sprawy i sugeruje wręcz, że z niektórymi klientkami... wróci niebawem do współpracy.   Wszelkie kwestie dotyczące moich spraw i publikacji będzie regulował w moim imieniu prawnik. Po tylu...

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś aktorką. Edyta Herbuś afera. Edyta Herbuś Herde.
ONS
Newsy
Herbuś na Facebooku: Jestem inspiracją
Zaskakujące wyznanie celebrytki

Edyta Herbuś przypomniała o sobie za sprawą jednej z najgłośniejszych afer ostatnich lat w polskim show biznesie. Ona, podobnie jak kilka innych gwiazd została oszukana przez swoją byłą już menadżerkę, Małgorzatę Herde . Zaskakujący jest fakt, że to właśnie jej a nie Herde oberwało się najbardziej. Gwiazda bowiem nie zauważyła, że na jej konto od dwóch lat nie wpływają pieniądze. Afera zakończyła przyjaźń między paniami. Zobacz: Edyta Herbuś oszukana przez Herde Podczas gdy Małgorzata Herde wypoczywa w Paryżu i popija drogiego szampana, jej była podopieczna musi zarabiać pieniądze w Polsce. Od kilku lat gra w serialu "Klan" co zapewnia jej stały dochód. We wtorek na swoim facebookowym profilu Edyta zamieściła wpis z którego wynika, że jest ona inspiracją dla dzieci , które przychodzą pod budynek telewizji, żeby się z nią spotkać. Musimy przyznać, że to śmiałe wyznanie jak na osobę, która dała się oszukać przez swoją byłą przyjaciółkę. Mamy nadzieję, że odwiedzające ją dzieci nie będą tak naiwne jak ich idolka. Zobacz zdjęcia Herde i jej podopiecznych:

Herbuś skomentowała aferę z Herde
ONS
Newsy
Herbuś PIERWSZY raz o aferze z oszustwami Herde: Wymierzenie kary pozostawiam...
Gwiazda poda menadżerkę do sądu?

Nie ustają spekulacje w sprawie afery z Małgorzatą Herde i oszukanymi gwiazdami. Tabloidy niemal codziennie zdradzają nowe szczegóły skandalu, a pieniądze, o których jest mowa w tych publikacjach, robią naprawdę duże wrażenie. Przynajmniej na czytelnikach, bo sama zainteresowana zdaje się być oderwana od rzeczywistości. Przypomnijmy: "Wszystko poukładam i może powrócę do współpracy z pewnymi osobami" Do tej pory byłe już klientki Herde konsekwentnie milczały, a ich jedyne komentarze w związku z całym zamieszaniem ograniczały się do oficjalnych oświadczeń wystosowanych do mediów, w których informowały tylko o zakończeniu współpracy. W końcu jednak wyłamała się Edyta Herbuś . Tancerka i aktorka zostawiła ostatnio na swoim Facebooku kilka wpisów, co do których adresata nikt nie ma wątpliwości. Edyta sugeruje w nich, że nie zamierza wymierzać kary byłej menadżerce, bo i tak jej winy "wyrówna los". Oznacza to, że obie panie nie spotkają się w sądzie?   Zawsze wychodziłam z założenia, że z każdego, nawet najdotkliwszego doświadczenia można czerpać siłę.. Tak tez mam zamiar zrobić i tym razem (...) Tak sobie myśle, że to nie my jesteśmy od osądzania, czy wymierzona kar... Pozostawiam to wiec "Najwyzszemu". Sama mam zamiar skoncentrować sie na tym, co potrafię najlepiej- tańcu reszte los wyrowna:) - czytamy na Facebooku Herbuś (pisownia oryginalna). Herbuś chce skupić się teraz na pracy. Jeśli wierzyć doniesieniom, na współpracy z Herde straciła aż 600 tysięcy złotych. Powinna to zostawić w rękach "Najwyższego"? Zobacz: W Polsce afera, a Herde wyjechała z kraju i pławi się w luksusach     Małgorzata Herde z gwiazdami na salonach:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner