Komentarz w sprawie konfliktu Dody z bratem
ONS

Dziś wielki dzień Dody - w warszawskim kinie "Luna" odbędzie się długo oczekiwana przez jej fanów premiera koncertowego DVD "Fly High". Z tej okazji piosenkarka przygotowała mnóstwo atrakcji i tradycyjnie już postawi na naprawdę efektowne show. Przypomnijmy: Doda szykuje wielkie wejście na premierę DVD. Znamy szczegóły

Dobry humor gwiazdy postanowiły jednak zepsuć tabloidy. Dziś media obiegła informacja, że Doda pokłóciła się ze swoim bratem, Rafałem Rabczewskim, a powodem ich kłótni miały być pieniądze. "Fakt" twierdził, że piosenkarka nie rozliczyła się finansowo z Rafałem, który przez dłuższy czas pełnił rolę jej menadżera koncertowego. Kością niezgody według gazety miał być też konflikt z Agnieszką Szulim, którego brat Rabczewskiej zdaniem informatorów tabloidu nie popierał.


Oni od jakiegoś czasu kłócą się o to. Chodzi o pieniądze z koncertów z poprzedniej trasy, którą on jej załatwiał. Doda nie rozliczyła się z nim jak należy. Zarzucił Dodzie, że nie szanuje ludzi i powinna dostać srogo po tyłku, by zmieniła postępowanie - czytamy w "Fakcie".


O komentarz postanowiliśmy poprosić management Dody. Przedstawiciel artystki stanowczo zdementował doniesienia "Faktu" i zasugerował, że powodem negatywnej publikacji jest odmowa akredytacji na dzisiejszy kinowy event.
 

To jak zwykle bzdury. Fakt nie otrzymał akredytacji na premierę i chyba się pogniewał. W związku z dzisiejszym wydarzeniem w kinie Luna, na które bilety sprzedały się w mgnieniu oka, Doda ma ręce pełne roboty i ostatnie o czym myśli to czytanie nowych wyssanych z palca plotek - skomentował w rozmowie z nami Piotr Wróbel, rzecznik prasowy gwiazdy.


Doda powinna wyciągać konsekwencje prawne wobec takich publikacji czy puścić to mimo uszu?

Zobacz: Doda zaprosiła Szulim na premierę swojego DVD. A ona na to...

Doda na urodzinach magazynu K MAG: