Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej
AKPA

"To nic przyjemnego" Adriana Kalska ma już dość! Zobacz, co mówi o związku z Mikołajem Roznerskim!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej
AKPA

 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski już od kilku miesięcy tworzą szczęśliwy związek. W marcu, jako pierwsi informowaliśmy, że Adrianę i Mikołaja połączyła miłość. Od tamtej chwili zakochani opublikowali kilka wspólnych, romantycznych zdjęć i razem pojawili się również na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Kalska i Roznerski tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, ale zakochani niezbyt chętnie opowiadają o swoim uczuciu. W najnowszym wywiadzie aktorka przyznała, że nie lubi kiedy media rozpisują się o jej związku z Mikołajem Roznerskim!

 

Adriana Kalska chroni swoje  życie prywatne

 

Gwiazda "M jak miłość" w rozmowie z magazynem "Gala" nie chciała rozmawiać na temat swojego związku z Mikołajem Roznerskim. Adriana Kalska nie ukrywa, że irytują ją pytania mediów o jej życie prywatne.

Chyba nikt nie lubi wchodzenia z butami w jego życie prywatne? To nic przyjemnego. Ja dopiero teraz spotykam się z tego typu publikacjami i zainteresowaniem. Coraz więcej gram, więc coraz więcej ludzi się tym interesuje. Ale nadal staram się żyć po swojemu- powiedziała w "Gali".

Wszystko wskazuje więc na to, że fani Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego raczej nie doczekają się wspólnej sesji okładkowej i wywiadu i ich uczuciu...

 

Zobacz także: SZOKUJĄCA METAMORFOZA GWIAZDY SERIALU 'M JAK MIŁOŚĆ'! POZNAJECIE, KTO TO?

Adriana Kalska chroni swoje życie prywatne.

Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski pierwszy raz RAZEM na ramówce TVP

Aktorka nie zamierza publicznie opowiadać o swoim związku z Mikołajem Roznerskim.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się na stacji benzynowej

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08