Adriana Kalska zachwyca!

 

Jesienny sezon z pewnością będzie należał do Adriany Kalskiej! Nie dość, że powodzi jej się w życiu prywatnym (jest narzeczoną Mikołaja Roznerskiego), to w dodatku śpiewająca aktorka jest twarzą dwóch największych stacji telewizyjnych. W TVP gra w serialu "M jak Miłość", a w Polsacie występuje w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w związku z czym nie mogło jej zabraknąć na konferencjach ramówkowych!

 

Jak się prezentowała? Zobaczcie, oceńcie i zagłosujcie!

 

Polecamy: Przed Kalską bardzo stresujące chwile! Wiemy, jak Roznerski będzie ją wspierał

Na ramówce TVP pojawiła się u boku swojego ukochanego Mikołaja, z którym gra w serialu. Postawiła na charakterystyczną, czarną sukienkę od Roberta Czerwika i wykorzystała pasek, by podkreślić swoją talię. Jeśli chodzi o włosy to mamy wrażenie, że zbyt wiele czasu na fryzjera nie poświęciła, jeśli w ogóle, co nie znaczy, że to błąd. Adriana wyglądała bardzo naturalnie i kobieco.

 

Minęło pięć dni i aktorka znów zaskoczyła stylizacją! Na konferencję ramówkową Polsatu przyszła w czarnej sukience za kolana, o podobnej długości co poprzednia. Uwagę przykuwały jednak buty, które - jak nam się wydaje - były bardzo ciężkie. Makijaż bardzo delikatny, jednak włosy ewidentnie ułożone przez profesjonalistę. 

Więcej na temat Adriana Kalska