Party Stories
Adriana Kalska na TeleKamerach 2020
EastNews
Newsy

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski umieścili ważny apel w sprawie wirusa! „Dziś każdy wynik jest dobry”

Świat żyje w cieniu pandemii sporodowanej przez koronawirusa i to on zdominował media na całym swiecie. Na drugi plan zeszły inne choroby, w tym inny groźny dla życia i zdrowia wirus - HIV. O badaniach w kierunku zakażenia HIV przypomnieli na swoich profilach społecznościowych Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Sympatyczna para, kojarzona powszechnie dzięki wspólnym występom w „M jak miłość”, biorą udział w kampanii społecznej #koniecAIDS.

Co piszą o testach wykrwających wirusa HIV?

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski planują ślub? Znamy prawdę!

Mikołaj Roznerski o grze z Alicją Bachledą-Curuś i intymnych scenach… Czy Ada Kalska jest zazdrosna? 

Kalska i Roznerski o badaniach w kierunku HIV

Jak przypomina Mikołaj Roznerski, tylko 9 procent Polaków zrobiło test w kierunku HIV. Szacuje się, że w Polsce ponad 50 proc. osób zakażonych nie jest tego świadomych. 

- Takie statystyki to efekt między innymi lęku przed śmiertelną chorobą jaką jest AIDS. Ludzie wciąż traktują zakażenie HIV jak wyrok śmierci. Tymczasem nie jest to prawda: zakażenie HIV nie równa się AIDS - pisze.

- Dziś wszyscy myślimy o naszym zdrowiu. Potrzebujemy dobrych wiadomości. Medycyna dała nam już wszystkie narzędzia, żeby całkowicie zakończyć epidemię AIDS. Jedyne co Wy musicie teraz zrobić, to wykonać test na HIV! Pamiętajcie, że dziś każdy wynik jest dobry - wtóruje mu Ada Kalska.

I przypomina, że AIDS wywoływało kiedyś podobny strach do tego, który teraz COVID-19.

Osoby, które się zarażają są stygmatyzowane i wykluczane. Pamiętajcie, społeczny lincz i brak solidarności jest dużo groźniejszy od najbardziej agresywnego wirusa! - przestrzega Kalska, jednocześnie bardzo zachęcając do badań.

Trudno się nie zgodzić z tym apelem. W końcu zdrowie jest najważniejsze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć :) Jak już pewnie wiecie od @mroznerski, zostaliśmy ambasadorami kampanii społecznej #koniecAIDS . DBAJMY O SIEBIE!!! Dziś wszyscy myślimy o naszym zdrowiu. Potrzebujemy dobrych wiadomości. Medycyna dała nam już wszystkie narzędzia, żeby całkowicie zakończyć epidemię AIDS. Jedyne co Wy musicie teraz zrobić, to wykonać test na HIV! Pamiętajcie, że dziś każdy wynik jest dobry. AIDS wywoływało kiedyś podobny strach do tego, który teraz COVID-19.  Osoby, które się zarażają są stygmatyzowane i wykluczane. Pamiętajcie, społeczny lincz i brak solidarności jest dużo groźniejszy od najbardziej agresywnego wirusa! Tylko 9% Polaków dobrowolnie zrobiło test w kierunku HIV. Szacuje się, że w Polsce ponad 50% osób zakażonych nie jest świadomych swojego zakażania. To największy odsetek w Unii Europejskiej. Takie statystyki to efekt między innymi lęku przed śmiertelną chorobą jaką jest AIDS. Ludzie wciąż traktują zakażenie HIV jak wyrok śmierci. Tymczasem nie jest to prawda: zakażenie HIV nie równa się AIDS! AIDS, czyli zespół nabytego niedoboru odporności, to końcowe stadium zakażenia, do którego w obecnych czasach nie musi dochodzić! Dzięki postępowi medycyny i dostępnym w Polsce ZA DARMO lekom, osoby zakażone mogą żyć długo i zdrowo. #koniecAIDS #MACVIVAGLAM @projektttest @fes_edu @maccosmeticspoland @voguepolska @newsweekpolska @lukaszjemiol

Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

 

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają kwarantanny!? Para rozdzieliła się przez koronawirusa?

Ada i Mikołaj to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu, sympatię zyskali m.in. w "M jak miłość"

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
W "M jak miłość" Marcin znów będzie zakapiorem? Mikołaj Roznerski zdradził nam jak zmieni się jego bohater

Postać Marcina w "M jak miłość" , którą gra Mikołaj Roznerski , jest uwielbiana przez fanów tego serialu. Jednak kiedy tylko aktor dołączył do obsady produkcji, jego bohater często brnął w kontrowersyjne sytuacje i niejednokrotnie ściągał na siebie mnóstwo kłopotów. Ale z czasem Marcin przeszedł ogromną metamorfozę i od pewnego czasu jest opiekuńczym ojcem i troskliwym mężem. To jednak wkrótce może się zmienić! Zobacz także:  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski planują ślub? Znamy prawdę! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mikołajem Roznerskim, który wyjawił nam, że scenarzyści wrócili do Marcina "zakapiora"! Emocji w serialu "M jak miłość" na pewno nie zabraknie i będzie się działo naprawdę dużo! Zobaczcie co dokładnie wyjawił nam Mikołaj Roznerski. 

Adriana Kalska pierwszy raz o ślubie z Mikołajem Roznerskim
ONS.pl
Newsy
Mikołaj Roznerski nie spędził walentynek z Adrianą Kalską! Nad ich związkiem zawisły czarne chmury?
Mikołaj Roznerski zdradził w rozmowie z Party.pl, dlaczego nie spędził walentynek z Adrianą Kalską!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich fani z wypiekami na twarzy śledzą każdy ich ruch. Niektórzy liczą na to, że już niedługo Ada i Mikołaj i staną na ślubnym kobiercu. Jakie więc było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że para nie spędziła razem walentynek! Co się stało? Całą prawdę zdradził nam Mikołaj Roznerski! Ada i Mikołaj są parą nie tylko w życiu prywatnym. W serialu "M jak miłość" również grają zakochanych!  Zobacz także:  Plejada gwiazd na urodzinach teatru. Ada Kalska przyćmiła wszystkich? Co za kreacje!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Instagram
Newsy
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają kwarantanny!? Para rozdzieliła się przez koronawirusa?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają zaleceń dotyczących kwarantanny? Jak im to wychodzi?

Koronawirus w Polsce sprawia, że aktorzy również muszą poddać się tzw. "narodowej kwarantannie". Odwołane są wszystkie premiery filmowe, spektakle i inne wydarzenia. Teraz mają więcej czasu na spędzanie go w rodzinnym gronie. Tymczasem  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zostali rozdzieleni przez koronawirusa? W "Kulisach M jak miłość" zdradzili, że zachowują od siebie bezpieczny dystans! O czym dokładnie mówią? Zobaczcie, jak wygląda kwarantanna w wydaniu tej pary! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski przestrzegają zaleceń dotyczących kwarantanny?  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli udział w nagraniu razem z innymi gwiazdami serialu " M jak miłość ", w którym mówią o tym, jak spędzają kwarantannę. Ada Kalska przypomniała, że to nie jest czas wolny, ale poważna sprawa i ona podchodzi do tego odpowiedzialnie: Pamiętajcie, że to nie są wakacje!. Lepiej pozostać w domu, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo i o bezpieczeństwo innych! (...) Normalnie nagrałbym ten film z Mikołajem, ale musimy zachować odpowiednia odległość i ktoś musi trzymać telefon - powiedziała żartobliwie Adriana Kalska"Kulisach M jak miłość".  Adriana Kalska zdecydowała się wspomnieć też o służbie zdrowia. Podziękowała wszystkim pracownikom medycznym, którzy czasem ryzykują własne zdrowie, aby pomagać: Służba zdrowia naprawdę stara się jak może i ci ludzie pomagają nam, często ryzykując swoje zdrowie i życie, i zdrowie swoich bliskich. Wielkie brawa! - dodała aktorka. Jak Mikołaj Roznerski spędza kwarantannę? Z kolei Mikołaj Roznerski wyznał, że w czasie kwarantanny poświęca się swojej pasji, którą jest gotowanie: Gotuję, dużo gotuję. (...) Adusia wcina aż się jej uszy trzęsą - wyznał aktor....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner