allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY5_EXC.jpg allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY20_EXC.jpg allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY19_EXC.jpg allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY4_EXC.jpg Adele w krótkich włosach
allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY5_EXC.jpg
1/8
allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY5_EXC.jpg

Adele zdobyła się na bardzo szczere wyznanie w wywiadzie dla "Vanity Fair". Znana na całym świecie wokalistka wyznała, że po narodzinach jej synka w październiku 2012 roku (ojcem dziecka jest Simon Konecki, syn polskiej rodziny na emigracji) miała depresję poporodową i żałowała zajścia w ciążę! A czy Adele po takich przeżyciach zdecyduje się na drugie dziecko? 

Za bardzo się boję. Miałam wyjątkowo ciężką depresję poporodową po tym, jak urodziłam syna. To mnie przeraża. Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam. Bardzo niechętnie o tym mówię - wyznała Adele w wywiadzie dla "Vanity Fair".

 

Któregoś dnia powiedziałam do mojej przyjaciółki: K***wa, nienawidzę tego! Ona się rozpłakała i odpowiedziała: Ja k***wa też - dodała Adele. - Czułam się nieudolna. Czułam, że podjęłam najgorszą decyzję w moim życiu. W końcu powiedziałam: Dam sobie popołudnie, tydzień na zrobienie co tylko kur*wa chcę bez mojego dziecka - powiedziała szczerze Adele.

To dla Adele musiał być naprawdę trudny okres w życiu. Depresja poporodowa to temat, o którym nie mówi się głośno. Dobrze, że Adele zabrała głos w sprawie milionów kobiet na całym świecie.

 

Zobacz też: Adele jest wstrząśnięta rozstaniem Angeliny Jolie i Brada Pitta! Zadedykowała im koncert

 

 

2/8
allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY20_EXC.jpg
3/8
allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY19_EXC.jpg
4/8
allOnS_XPOSURE_ADELE_BABY4_EXC.jpg
5/8
Adele w krótkich włosach
6/8
Adele poważnie chora! Co się stało?
7/8
Adele na Brit Awards 2016
8/8
Adele
East News
Więcej na temat Adele