Adele rozwodzi się z mężem
East News

Adele schudła po rozwodzie z mężem! Na nowych zdjęciach ciężko ją rozpoznać!

Adele rozwodzi się z mężem
East News

Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że Adele i Simon Konecki rozwiedli się. Wiadomość była sporym zaskoczeniem dla wszystkich miłośników artystki, bo wydawało się, że para wiedzie udane życie małżeńskie. Niestety, związek Adele rozpadł się definitywnie, a ona sama rzuciła się w wir imprez i spotkań z przyjaciółmi. Jak się jednak okazuje, nie tylko! Adele postanowiła również zadbać o swoje zdrowie i figurę, a ostatnie miesiące spędziła na sali treningowej. Efekt? Na najnowszych zdjęciach ciężko ją rozpoznać!

Adele znacznie schudła 

Jeszcze do niedawna Adele ważyła 85 kilogramów przy 173 cm wzrostu. Artystka mogła pochwalić się krągłościami i widać było, że świetnie czuje się w takim wydaniu. Coś się jednak zmieniło. Być może rozstanie z mężem sprawiło, że Adele postanowiła poddać się metamorfozie, bo według najnowszych doniesień zaczęła ostro trenować pilates. Gwiazda ćwiczy na reformerze, czyli urządzeniu, które zapewnia jej skuteczny trening.

I rzeczywiście taki jest, bo Adele schudła już 6 kilogramów i wciąż nie ma dosyć! Artystka czuje się znacznie lepiej i może pochwalić się niezłą kondycją. Swoją nową figurę Adele zaprezentowała na koncercie Spice Gilrs. Na wspólnych zdjęciach z wokalistkami widać, że ma znacznie szczupleją twarz i węższą talię. Podoba się wam Adele w takim wydaniu? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#adele #spicegirls

Post udostępniony przez S (@_hometownglory)

 

Zmiany w wyglądzie Adele widać nawet na jej twarzy

Adele z Geri Halliwell
Instagram

Adele postanowiła zmienić całe swoje życie, łącznie z wyglądem

Adele wydała oświadczenie
East News

 

Więcej na temat Adele
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36