Adele schudła! Jak dziś wygląda?

Adele pokazała urodzinowe zdjęcie. Tak szczupła jeszcze nie była!

Adele schudła! Jak dziś wygląda?

Adele już na początku roku zaskakiwała swoimi zdjęciami, na których było widać zaskakującą metamorfozę. A wszystko dzięki diecie sirtfood, która pozwoliła wokalistce pozbyć się ponad 40 kilogramów! Słynna piosenkarka po metamorfozie wygląda zupełnie inaczej: jej twarz wyszczuplała, zyskała talię i świetną figurę. Dzięki temu już nie zobaczymy Adele wyłącznie w długich sukniach, teraz stawia na długość mini i dopasowane kroje. Z okazji urodzin pochwaliła się w sieci swoim nowym zdjęciem! Wygląda świetnie. Zobaczcie sami...

Adele jeszcze szczuplejsza!

Adele na swoim instagarmowym koncie opublikowała zdjęcie wśród uroczej dekoracji z kwiatów. Gwiazda zaskoczyła wyglądem, tak świetnie jeszcze nigdy nie wyglądała! W opisie podziękowała za życzenia urodzinowe swoim fanom oraz nawiązała do trudnej sytuacji na świecie w związku z pandemią konronawirusa:

Dziękuję za urodzinowe życzenia. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni w tym szalonym czasie. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom, którzy walczą na pierwszej linii oraz tym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem! Jesteście naprawdę naszymi aniołami ♥ ️- napisała Adele na Instagramie.

Jednak tym razem to nie opis, ale zdjęcie gwiazdy zrobiło największą furorę. Adele zapuściła włosy i chwali się świetną figurą krótkiej czarnej sukience. Fani wokalistki są zachwyceni!

Ta talia jest boska.

Wyglądasz doskonale!

WOW! wszystkiego najlepszego piękna

Tylko spójrzcie na to zdjęcie! Adele wygląda obłędnie. Prawda?

Dieta Adele. Na czym polega?

Dieta sirtfood cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd, dzięki temu, że nie skazuje na głodowanie, a efekty pojawiają się bardzo szybko. Podstawą diety sirtfood są produkty bogate w sirtuiny czyli białka, występujące w organizmie ssaków, nazywane „genem szczupłości”. Na tej diecie pijemy dużo zielonych koktajli z owoców i warzyw, jemy kasze, orzechy i chude mięso. Co zaskakujące na tej diecie można pozwolić sobie na gorzką czekoladę z zawartością kakao minimum 85 procent.

Efekty diety sirtfood widać na najnowszym zdjęciu Adele!

Odchudzona Adele w czarnej sukience pokazała nogi
Instagram

Adele już jakiś czas temu zaskoczyła swoją metamorfozą!

Adele dieta

Po dawnej Adele nie ma śladu!

Adele schudła! Jak dziś wygląda?

 

Więcej na temat Adele
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48