Adele rozwodzi się z mężem
East News

Adele po raz pierwszy pokazała się publicznie po schudnięciu prawie 50 kg! Ciężko ją rozpoznać. Wygląda jeszcze szczuplej? 

Adele rozwodzi się z mężem
East News

Adele zabrała głos w sprawie tragedii Grenfell Tower. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od momentu, w którym postanowiła zrobić przerwę w karierze. Artystka uczciła pamięć ofiar tragedii, która rozegrała się w Londynie w czerwcu 2017 roku. Nie była obojętna na los mieszkańców swojego miasta od pierwszego momentu. Wraz z Ritą Orą pojawiła się anonimowo na miejscu tragedii aby pomóc poszkodowanym. 

W sieci pojawiło się wzruszające nagranie upamiętniające ofiary tragedii Grenfell Tower. Jednocześnie to pierwsze publiczne wystąpienie Adele nie tylko po przerwie w karierze ale również po jej niesamowitej metamorfozie. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. 

Zobacz także: Adele jest jeszcze szczuplejsza, a jej metamorfoza zachwyca! Na najnowszych fotografiach trudno ją rozpoznać

Adele zabrała głos w ważnej sprawie. To jej pierwsze publicznej wystąpienie od dawna 

Adele po raz pierwszy po długiej przerwie zdecydowała pokazać się publicznie. Zrobiła to w bardzo ważnej sprawie. Artystka jeszcze nie wraca do stałej obecności w mediach ale zabrała głos w sprawie upamiętnienia ofiar tragedii wieżowców Grenfell Tower, która miała miejsce 14 czerwca 2017 roku w Londynie. W trzecią rocznicę pożaru Adele podziękowała organizacji Grenfell United za ich starania i walkę o sprawiedliwość: 

Choć musimy robić to w wirtualnym świecie, to wciąż bardzo ważne, byśmy wspólnie przeżywali żałobę, wspominali tę noc i myśleli o tym, gdzie teraz jesteśmy oraz upamiętnili życia, które istniały, zanim zostały tragicznie zabrane tamtej nocy. Myślę, że w tym roku bardziej, niż kiedykolwiek, nie było bardziej odpowiedniego czasu, byśmy naprawdę przećwiczyli koleżeństwo, współczucie, otwartość i wytrwałość. Wytrwałość w poszukiwaniu odpowiedzi. Wytrwałość w działaniu. (...) To fakt naukowy, że istoty ludzkie są zwierzętami stadnymi. Nie powinniśmy być zostawieni sami sobie, potrzebujemy siebie wzajemnie, by przetrwać. I to jest coś, co naprawdę widzę w społeczności Grenfell. Nigdy wcześniej nie byłam tak poruszona i tak zainspirowana przez grupę ludzi, wasza odporność nie ma sobie równych. - mówiła Adele w wideo opublikowanym na Youtube

Jednocześnie to pierwsze publiczne wystąpienie Adele, gdzie pokazała się po swojej ogromnej metamorfozie. W ostatnich latach Adele schudła prawie 50 kg. Artystka przeszła m. in. na dietę sirtfood, o której pisaliśmy TUTAJ. Nie tylko fani oswajają się z nowym spektakularnym wizerunkiem Adele ale również ona sama. Jak donoszą zagraniczne media, nieustające komplementy wprawiają skromną Adele w zakłopotanie. Trzeba przyznać, że ciężko oderwać od niej wzrok na najnowszym nagraniu nie tylko z powodu tematu, który porusza ale również ze względu na jej budzącą podziw metamorfozę. Poznalibyście ją? 

Zobacz także: Adele schudła 45 kg i wciąż nie akceptuje swojego wyglądu? Powód jest zaskakujący!

Adele zabrała głos w sprawie upamiętnienia tragedii wieżowców Grenfell Tower. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od dawna. Tak dziś wygląda Adele. 

Adele - pierwsze publiczne wystąpienie po schudnięciu prawie 50 kg
YouTube

Adele wypowiedziała się pierwszy raz publicznie odkąd przeszła spektakularną metamorfozę podczas swojej przerwy w karierze. Dziś waży prawie 50 kg mniej! 

East News/Instagram

 

Więcej na temat Adele
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48