Adele schudła na diecie sirtfood
East News

Adele pokazała niepublikowane zdjęcia. Na nich dokładnie widać jak bardzo schudła

Adele schudła na diecie sirtfood
East News

Adele bardzo rzadko udziela się na swoim Instagramowym koncie. Piosenkarka nie lubi mówić publicznie o swoim życiu prywatnym ani relacjach z innymi osobistościami ze świata show biznesu. Tym razem postanowiła się podzielić swoją ogromną sympatią do Nicole Richie, publikując na swoim profilu społecznościowym spóźnione życzenia urodzinowe dla córki Lionela Richiego. Udostępiniła kilka zabawnych zdjęć oraz nagrań, na których dodatkowo widać jak bardzo zeszczuplała w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy!

Zobacz także: Adele zdradziła sekret swojej metamorfozy! Nie chodzi o dietę sirtfood. To o wiele prostsze!

Adele wciąż chudnie? Szczupła sylwetka gwiazdy

Na nagraniach udostępnionych przez Adele z okazji urodzin Nicole Richie widać, jaka piękna relacja je łączy. Nie brakuje na nich zabawnych momentów, a uśmiech nie schodzi z twarzy uwielbianej przez tłumy piosenkarki. 

Adele zdecydowała się na publikację nie widzianych wcześniej fotek, na których pozuje z solenizantką. One bardzo jasno ukazują tę ogromną metamorfozę, jaką Adele przeszła w ciągu ostatniego roku. Zagraniczne media donoszą, że piosenkarka schudła ponad 50 kg dzięki diecie sirtfood. Gwiazda trzymałą się bardzo restrykcyjnej diety 1000 kcal. Adele wycofała się z publicznego życia, dlatego też jej pierwsze zdjecia po utracie ogromnej ilości kilogramów tak zszokowały fanów na całym świecie. Pierwszy raz zdecydowała się pokazać zdjęcie swojej nowej sylwetki z okazji swoich 32. urodzin. Czy tak ogromna metamorfoza nie odbiła się na zdrowiu Adele? Prawdopodobnie gwiazda bardzo dobrze czuje się w swoim nowym ciele i akceptuje swój obecny wizerunek zarówno w kwestii fizycznej jak i psychicznej. Jedynie ciekawskie spojrzenia i to, że tak wiele mówi się o jej przemianie wprawiają ją w zakłopotanie. 

 

Zobacz także: Tajniki diety gwiazd! Adele schudła 40 kilo, Tomasz Sekielski ponad 70! Jak? Znamy ich sekrety

Adele pokazała nowe niepublikowane zdjęcia, na których widać jej ogromną metamorfozę, którą przeszła na przestrzeni ostatniego roku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Adele bardzo rzadko udziela się w sieci, jednak zrobiła wyjątek z okazji urodzin swojej przyjaciółki Nicole Richie. 

Adele pokazała nowe niepublikowane zdjęcia. Widać jak bardzo schudła
Instagram

Adele pokazała nowe niepublikowane zdjęcia. Widać jak bardzo schudła
Instagram

 

Więcej na temat Adele
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48