Adam Zdrójkowski szczerze o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską
VIPHOTO/East News
Newsy

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską przeżył kolejny dramat: "Jesteście śmieciami"!

Adam Zdrójkowski bardzo przeżył rozstanie z Wiktorią Gąsiewską, a teraz otrzymał kolejny cios. Aktor jest wściekły i roztrzęsiony.

Adam Zdrójkowski podczas relacji na InstaStories opowiedział o dramatycznym wydarzeniu, do którego doszło w jego rodzinie. Niestety, tuż po tym, jak po czterech latach rozstał się z Wiktorią Gasiewską, musiał zmierzyć z kolejnym bardzo trudnym doświadczeniem. Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" nie ukrywał, że jest przerażony tym, co przytrafiło się jego bliskim. Padły naprawdę mocne słowa!

Adam Zdrójkowski o relacji z bratem bliźniakiem: "Bywało ciężko"

Adam Zdrójkowski po rozstaniu przeżywa kolejny dramat 

O Adamie Zdrójkowskim jest ostatnio naprawdę głośno. Niestety, tuż po wielkim finale ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" okazało się, że aktor po czterech latach związku rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. W mediach pojawiły się wówczas zdjęcia jego byłej już dziewczyny, która w świetnym humorze razem z Jakubem Lipowskim świętowała zakończenie "Tańca z gwiazdami".

Jest mi wybitnie przykro- Adam Zdrójkowski komentował wówczas zdjęcia Wiktorii i przystojnego tancerza.

Zamieszanie wokół zdjęć skomentowała również sama Wiktoria Gąsiewska, która powiedziała wprost, że już jakiś czas temu rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się
TRICOLORS/EAST NEWS

Zobacz także: Adam Zdrójkowski rozpacza, a Wiktoria Gąsiewska tłumaczy: "Ja bawiłam się świetnie"

Oszuści chcieli okraść dziadków Adama Zdrójkowskiego

Adam Zdrójkowski bardzo cierpiał po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską, niestety teraz znów przeżywa bardzo trudne chwile. Aktor opublikował w sieci bardzo emocjonalne nagranie, podczas którego opowiedział, co wydarzyło się w jego rodzinie. Okazuje, że oszuści chcieli wyłudzić pieniądze od jego babci i dziadka! Przestępcy próbowali to zrobić w naprawdę przerażający sposób. 

Nie wiem, w jakiej formie wam to przekażę, bo targają mną naprawdę różne emocje, ale postanowiłem się z wami tym podzielić, tym bardziej że jest 11 listopada i że takie rzeczy też się dzieją w święta. Słuchajcie, chwilę temu zadzwoniła do mnie moja ciocia, która poinformowała mnie o tym, że mój dziadek w stanie przedzawałowym przyjechał do niej spanikowany cały, trzęsący się- mówił Adam Zdrójkowski. (...) moja babcia jest teraz na silnych lekach uspokajających, tak samo jak mój dziadek, który jest po dwóch zawałach- kontynuował. 

Okazuje się, że oszuści wykorzystali metodę "na wnuczka" i zadzwonili do dziadków Adama Zdrójkowskiego podszywając się pod ich rodzinę i policjanta.

Jesteście kur*** śmieciami! Dla pieniędzy potraficie zabić człowieka, prawie. Nienawidzę was ludzie i jeśli kiedykolwiek będę miał okazję, żeby taką osobę spotkać i wiedzieć, że takie coś robił, robiła czy robi, to chyba kur*** nie będę w stanie się powstrzymać- mówił oburzony Adam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski opowiedział o dramacie swoich dziadków
Instagram @adam_zdrojkowski

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na okładce Party. Aktorka opowiedziała o hejcie, jaki na nią spadł

Oszuści, którzy zadzwonili do dziadka aktora chcieli wyłudzić od niego 75 tysięcy złotych!

Opowiem wam, jaką historię sobie zbudowali: okazało się, że dziś rano moja ciocia potrąciła na pasach ciężarną kobietę. Dziecko nie żyje, ona pójdzie siedzieć do więzienia na dziesięć, dwanaście, piętnaście lat i, co lepsze, dzwoniła ona, moja ciocia, w histerii, wręcz spazmach- oczywiście to nie była moja ciocia, to była jakaś podstawiona kobieta, która dała potem jakiegoś podstawionego policjanta, który zaczął mojemu dziadkowi tłumaczyć, że wiecie ile sobie zażyczyli, żeby moja ciocia mogła odszkodowanie zapłacić tej kobiecie? 75, kur***, tysięcy złotych od 80-letniego dziadka i 80-letniej babci!!- relacjonował Adam Zdrójkowski. 

Aktor zwrócił się do swoich fanów, aby ostrzegli swoich bliskich przed tego typu działaniami oszustów.

Ludzie uważajcie na to naprawdę, bo mój dziadek był całe życie policjantem i dał się na to wrobić prawie= apelował Adam Zdrójkowski.

Mamy nadzieję, że policja odnajdzie oszustów, którzy próbowali wyłudzić pieniądze od bliskich Adama Zdrójkowskiego.

Adam Zdrójkowski zdradził swoje plany po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską
Pawel Wodzynski/East News

Wiktoria Gąsiewska pokazała, kto pociesza ją po rozstaniu
Instagram @wiktoria_gasiewska
Newsy
Wiktoria Gąsiewska pokazała, z kim spędza czas po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim
Wiktoria Gąsiewska w takim towarzystwie czuje się najlepiej. Kto ją pociesza po rozstaniu?

Informacja o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej pojawiła się w mediach tuż po finale "Tańca z Gwiazdami". Wówczas paparazzi przyłapali młodą aktorkę z tancerzem Jakubem Lipowskim. Nie byłoby w tym nic poruszającego, gdyby nie fakt, że para trzymała się za ręce. Kolejnego dnia Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość. Rozstanie tych dwojga budzi w sieci sporo emocji. Aktorka właśnie pokazała, jak aktualnie spędza czas. Na kogo może liczyć w okresie, w którym wszyscy rozprawiają o jej życiu uczuciowym?  Zobacz także:  Koniec pięknej miłości Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej! Zobaczcie, co mówili o związku i zdradzie Wiktoria Gąsiewska może na nich liczyć po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego było dużym zaskoczeniem dla ich fanów. Do tej pory nikt nie podejrzewał, że domysły o kryzysie w ich związku mogą potwierdzić się w taki brutalny sposób. Gdy w mediach pojawiły się zdjęcia aktorki w towarzystwie Jakuba Lipowskiego , w sieci zawrzało. Sam Adam Zdrójkowski zdawał się być tym zdruzgotany, a w rozmowie z Plotek.pl przyznał, że " jest mu wybitnie przykro ". W rozmowie z Party.pl wyznał:  Tu nie ma nic więcej do dodania. Chciałbym coś więcej powiedzieć , ale z szacunku do Wiktorii, nie będę… Z kolei Wiktoria Gąsiewska, potwierdzając rozstanie z wieloletnim partnerem przyznała:  Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. (...) z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu . (...) tylko ja i Adam znamy powód naszego rozstania Fani pary są ciekawi, jak będą toczyć się losy ich ulubieńców już osobno. Wiktoria Gąsiewska właśnie...

Adam Zdrójkowski zdradził swoje plany po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Co Adam Zdrójkowski chce zrobić po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Zaskakująca decyzja
Zaledwie kilka dni temu okazało się, że związek aktora i Wiktorii Gąsiewskiej to już przeszłość. Teraz Adam Zdrójkowski zdradził, jakie ma plany po rozstaniu!

Adam Zdrójkowski w rozmowie z mediami zdradził, jak się czuje po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Co zamierza zrobić i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Sprawdźcie, co przed kamerą powiedział Adam Zdrójkowski! Młody aktor nie ukrywa, że ostatnie dni były dla niego bardzo trudne, ale wkrótce zamierza zrobić coś tylko dla siebie. Domyślacie się, o co chodzi? Adam Zdrójkowski jedzie na wakacje Związek  Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość. Niestety, tuż po tym, jak w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi na których młoda gwiazda Polsatu świetnie bawiła się w towarzystwie przystojnego tancerza Jakuba Lipowskiego, okazało się, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jakiś czas temu  podjęli decyzję o rozstaniu.  Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - Adam Zdrójkowski komentował zdjęcia byłej partnerki dla portalu plotek.pl. Zobacz także:   Uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" pociesza Adama Zdrójkowskiego! "Poprawiłaś mi humor" Pomimo trudnych chwil w życiu osobistym Adam Zdrójkowski musiał zapomnieć o smutku i pojawić się na nagraniach ostatnich już odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tuż przed nagraniem młody aktor w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl zdradził, co zamierza zrobić już po wielkim finale show. Okazuje się, że Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską i po zakończeniu programu Polsatu zamierza wyjechać z Polski i wypocząć na wakacjach na Zanzibarze. Wracam na Zanzibar (...) byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem - Adam Zdrójkowski wyznał w rozmowie z portalem pomponik.pl.  Co ciekawe, to właśnie na Zanzibarze Adam spędził ostatnie wakacje z Wiktorą Gąsiewską. Para świętowała tam...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Adam Zdrójkowski cierpiał po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską! Trenerka "TTBZ" komentuje
"Ani nie spał, ani nie jadł" zdradziła Agnieszka Hekiert z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Adam Zdrójkowski mocno przeżył zakończenie związku z Wiktorą Gąsiewską.

Agnieszka Hekiert z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w rozmowie z mediami zdradziła, jak Adam Zdrójkowski radził sobie po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Trenerka wokalna przyznała, że młody gwiazdor najnowszej edycji muzycznego show Polsatu mocno przeżył zakończenie swojego związku. Agnieszka Hekiert nie ukrywa, że jej zdaniem Adam Zdrójkowski nie mógł pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Sprawdźcie, co powiedziała ekspertka z "TTBZ"! Trenerka "TTBZ" zdradziła, jak Adam Zdrójkowski przeżył rozstanie  Ponad tydzień temu media obiegły zdjęcia paparazzi, na których wszyscy mogli zobaczyć, jak Wiktoria Gąsiewska w towarzystwie Jakuba Lipowskiego świętowała finał "Tańca z Gwiazdami". Młoda gwiazda świetnie bawiła się z przystojnym tancerzem, ale pojawiły się pytania, jak na ich wspólne zdjęcia zareaguje jej partner Adam Zdrójkowski.  Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę- komentował później dla portalu plotek.pl.  Co ciekawe, po jakimś czasie głos w sprawie zdjęć paparazzi zabrała również Wiktoria Gąsiewska, która ogłosiła, że już jakiś czas temu rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Zobacz także:   Wiktoria Gąsiewska potwierdza rozstanie z Adamem Zdrójkowskim! Dziś Adam Zdrójkowski nie chce mówić publicznie o rozstaniu z byłą partnerką, ale jak zapewnia życzy jej wszystkiego, co najlepsze. Co ciekawe, głos w sprawie rozstania pary zabrała ostatnio trenerka, którą widzowie doskonale znają z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Agnieszka Hekiert w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl zdradziła, że Adam Zdrójkowski mocno przeżył ostatnie wydarzenia. Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie umie się pogodzić z tą całą sytuacją. Ma duże...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik